Online DO elektróda

Tento senzor je potiahnutý luminiscenčným materiálom.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

DO electrode

úvod


Tento senzor je potiahnutý luminiscenčným materiálom. Zelené svetlo z LED sa prenáša na povrch senzora. Zelené svetlo excituje luminiscenčný materiál. Keď sa materiál uvoľňuje, vyžaruje červené svetlo. Čas, ktorý je potrebný na vyžarovanie červeného svetla, sa meria. Medzi zábleskami modrého svetla bliká na senzore červená LED a slúži ako interná referencia. Zvýšený kyslík vo vzorke skracuje čas potrebný na vyžarovanie červeného svetla. Meranie času koreluje s koncentráciou kyslíka.


Zákazková služba

zvyk
Naša spoločnosť


www.lohand.com

lohandbio.com

lhmeter.comwww.cnlohand.com

www.hzlohand.com

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody.

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, amoniakálny dusík, celkový fosfor, celkový integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor na CHSK, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí.

Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!
Hot Tags: online do elektródy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť