Priemyselný vodný regulátor

Funkcia: Desať-palcový high-definition LCD priemyselné dotykový displej zobraziť viac parametrov súčasne: ORP, reziduálne chlór, pH, zákal, teplota Dotykové tlačidlá obrazovky, jeden kľúčový prepínač parametre, grafy, údaje histórie dotazov, ľahko ovládateľný. Bezdrôtové pripojenie SIM karty, vzdialené monitorovanie počítača, mobilný telefón APP real-time dotaz. Prístroj využíva vysoko presný systém získavania a zosilňovania signálu, extrémne vysokú presnosť merania, dobrú stabilitu. pH automatická kompenzácia teploty, automatická identifikácia štandardnej kvapaliny, pohodlná kalibrácia, presné skúšobné parametre. Zvyškový chlór, automatická / manuálna pH, kompenzácia teploty, parametre detekcie snímača malého rozsahu presnejšie. Digitálna elektróda zákalu, použite nastavenia resetovania a použite ju bez kalibrácie. ORP digitálna elektróda, jednoduchá kalibrácia, silné antirušenie a rýchla odozva. Nastavenie parametrov podľa výzvy na obrazovke, interakcie medzi človekom a strojom, jednoduché a pohodlné. Podsvietenie LCD v stroji je možné nastaviť podľa prostredia alebo prevádzkovej doby, humánnejšie. Tri cesty relé výstupné ovládanie, môže automaticky alarm alebo s čerpadla a ďalších periférií pre automatickú kontrolu kvality vody. Dva analógové výstupy riadiaceho signálu, externý riadiaci obvod a vybavenie. Obnovte výrobné nastavenia, aby ste sa vyhli obnoveniu údajov po nesprávnej operácii. Nastavenie strážneho psa zaisťuje, že prístroj počas používania nezúchne. Trieda ochrany IP65, vodotesná, odolná voči vlhkosti, odolná voči prachu, aby bola zaistená životnosť prístroja. Podľa ISO9001 tohto nástroja systém riadenia kvality z roku 2015 vyžaduje výrobu a pred odchodom zo závodu po prísnom testovaní a oprave, aby spĺňal požiadavky špecifikácií.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

priemyselný vodný regulátorindustrial water controller

priemyselný vodný regulátor

Položku

Špecifikácie

Položku

Špecifikácie

Striedavý zdroj napájania

186-240V 50/60Hz

Analógové ovládanie A

0-20mA alebo 4-20mA

Pracovný stav

Teplota okolia0-60°C, relatívna vlhkosť<>

Analógové ovládanie B

0-20mA alebo 4-20mA

pH alarm a ovládanie

Relé zaťaženie AC220V 10A

Rozlíšenie zobrazenia

1024*600

Zvyškový alarm a ovládanie chlóru

Relé zaťaženie AC220V 10A

Veľkosť

900*600*200cm

Merací rozsah ORP

-2000mV-2000mV

Rozsah merania teploty

0 -60°C

Presnosť ORP

±6mV

Rozlíšenie teploty

0,1°C

Rozlíšenie ORP

1mV (1mV)

Presnosť teploty

0,1°C

rozsah merania pH

0-14

Rozsah merania zákalu

0 – 200NTU

rozlíšenie pH

0.01

Rozlíšenie zákalu

0,01NTU

presnosť pH

±0,05

Presnosť zákalu

0,02NTU

štandardný roztok pH

6.86/4.00/9.18

Regulátor Zvyškový rozsah chlóru

0-20mg/l

Rozsah merania kyseliny hypochlorousovej

0-1,5 mg/l

Rozsah merania snímača zvyškového chlóru

0-3mg/l

Rozlíšenie kyseliny hypochlorousovej

0,01 mg/l

Zvyškové rozlíšenie chlóru

0,01 mg/l

Zvyšková presnosť chlóru

Ak je hodnota pH medzi 5,0 - 7,2 a konštantná, reziduálna presnosť chlóru ±0,03 mg/l alebo 3 %, podľa toho, ktorá hodnota je väčšia (pri konštantnej pH skúške pH v rozsahu chýb ±0,2)

Ak je hodnota pH medzi 7,2 -8,5 a konštantou, reziduálna presnosť chlóru ±10% (pri konštantnej pH skúške pH v rozsahu chýb ±0,5)

Ak je hodnota pH medzi 8,5-9, zostatková presnosť chlóru ±20%

Ak je pH väčšie ako 7,2, nie je vhodné testovať nízku reziduálnu hodnotu chlóru; Ak je pH väčšie ako 9, skúšobná hodnota bude nepresná

Pri meraní pod 0,10 mg/l sa chyba koncentrácie nemôže vypočítať podľa percenta; Keď sa vyskytne chyba testu DPD, chyba sa vypočíta na hodnotu ±0,03 mg/l.

Reziduálna opakovateľnosť chlóru

0,03 mg/l alebo 3 % podľa toho, ktorá hodnota je vyššia


priemyselný vodný regulátor

Podľa informácií WHO vírus, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, prežije 2 hodiny až 9 dní v podzemných vodách alebo v kontaminovanej pitnej vode. Čistenie odpadových vôd by mohlo obmedziť spôsob prenosu vírusu COVID-19. Preto by sa mali monitorovať splašky, ktoré obsahujú zvyškový chlór z dezinfekčného procesu. Prieskum ukazuje, že vírus bol inaktivovaný a bezpečnosť podzemných vôd a pitnej vody by sa mohla zabezpečiť, keď sa rozsah zvyškového chlóru z odpadových vôd testovaných ako 6,5-10mg/l.

Počas epidémie COVID-19 v Číne, ako odborník na testovanie vody oblasti,Lohand dodáva tisíce zvyškových chlórových analyzátorov pre zákazníkov, najmä pre zdravotnícke zariadenia.


priemyselný vodný regulátor

Založená v roku 2008 Hangzhou Lohand Biologická technológia Co, Ltd je národný high-tech podnik so zameraním na výskum, vývoj, výrobu a predaj výrobkov na monitorovanie kvality vody. S odvolaním sa na vedeckú výskumnú technológiu Zhejiang University spoločnosť založila centrá R & D v Jianggan Science Technology Park a West Lake Science Technology Park. Spoločnosť Lohand vyvinula viac ako 100 inovácií v oblasti kvality vody vrátane vysoko presných nástrojov na analýzu kvality vody, online monitorovacích zariadení internetu vecí, elektrochemických senzorov, rýchlych diagnostických činidiel a testovacích pásikov. Výrobok má desiatky národných patentov. Spoločnosť je priekopníkom v odvetví rýchleho monitorovania kvality domácej vody.


priemyselný vodný regulátor

PRIDAŤ: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, č.63, Jiuhuan Rd, Jiubao Town, Jianggan Dist
TEL: +86-571-85050999
MOBILNÝ TELEFÓN: +8613123950066

WeChat:13123950066

E-MAIL: info@lohand.net


Hot Tags: priemyselný vodný regulátor, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť