Vybavenie na testovanie viacerých parametrov kvality vody

Výhoda produktu 01 7-palcová farebná obrazovka dotykového dizajnu a 8 dotykové indukčné pomocné tlačidlá, displej a ovládanie, priame čítanie údajov, jednoduché ovládanie a úspora času. 02 Výhoda svetelný zdroj je svetelný zdroj LED s dobrým optickým výkonom, bez potreby predhrievania a životnosť je 100, 000 hodín. 03 Prevádzka inteligentných inteligentných prevádzkových postupov, ktorá používateľov vedie k ľahkému dokončeniu operácie. 04 Bezpečná prevádzka kompatibilná s 10 ML kolorimetrickou fľašou a 16 tráviacou skúmavkou s priemerom skúmavky {mm}, jednoduché, rýchle a bezpečné stanovenie. 05 Rýchla tlač s termálnou tlačiarňou, dokáže tlačiť prúd údaje a historické údaje z merania. 06 Spracovaním údajov je možné uložiť 10, 000 výsledkov testov, 480 je možné zobraziť pomocou prístroja a ostatné môžu byť zobrazené pomocou počítača. {{ 15}} Profesionálna testovacia súprava so špeciálnym testovacím činidlom, pokiaľ je to možné, aby sa znížili operácie používateľov, aby sa dosiahlo presnejšie testovanie. 08 Použitie nízkej spotrebnej ceny je nízke, dávkovanie i je málo.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

testovacie zariadenia na viacnásobné parametre kvality vodyt

multiple parameter water quality test equipment

Multikarametrický analyzátor kvality vody LH-T 725 sa používa na testovanie kvality vody vo univerzitných laboratóriách, vo výskumných ústavoch, na monitorovanie životného prostredia, čistenie odpadových vôd, tlačiarenské a farbiace textílie, tlač papiera, kožené odevy, petrochémie, metalurgiu a oceľ. a biomedicínu.

LH-T 725 využíva vysoko studený zdroj LED studeného svetla a pokročilú paralelnú optickú štruktúru. Je vyvíjaný podľa národných environmentálnych noriem. Je vybavený inteligentným detekčným systémom, ktorý zhromažďuje údaje desaťkrát za sekundu, filtračný algoritmus na odfiltrovanie rušenia a zvýšenie presnosti údajov. Vďaka 7-palcovej veľkej dotykovej obrazovke IPS sú výsledky testov intuitívne a jasné a sú dobrým pomocníkom pre vedecký výskum, analýzu údajov a testovanie kvality vody.


testovacie zariadenie s viacerými parametrami kvality vody

Meno Produktuviacparametrický analyzátor kvality vody
ModelLH-T 725
Rozsah absorbancie0-3. 5 Abs
Stabilita optickej dráhy≤ ± 0. 002 ABS / 30 min
Rozlíšenie absorbancie0. 001 Abs
Prevádzková opakovateľnosť≤ ± 0. 005 Abs
Indikačná chyba≤±3%
Životnosť svetelného zdroja100, 000 hodín
Životnosť filtra5 rokov
MocDC 12 V / 5 a
Používajte prostredieTeplota 0-50 ° C

Relatívna vlhkosť 0-90% (bez kondenzácie)
veľkosť412 X 253 X 164 mm
závažia3. 25 Kg


testovacie zariadenie s viacerými parametrami kvality vody

Testovaná položka:Rozsah: Mg / l
TRESKA0-150
100-15000
Dusík amónny0-100
Celkový obsah fosforu0-20
Celkový dusík0-50
Rozpustený kyslík0-20
pH6.5-9
Zvyškový chlór0-12
0-3
Celkový obsah chlóru0-12
0-3
dusitan0.003-0.3
dusičnan0-40
fosfát0-2
sulfid0.004-1
Oxid chloričitý0-5
moč0-20
Celkový obsah železa0.02-3.00
Celkový obsah chrómu0.004-1
Šesťmocný chróm0.004-1
Meď celkom0.05-4
Celkový obsah zinku0.05-2.5
Celkový nikel0.05-5
Celkový obsah mangánu0.2-9
fluorid0-2
kadmium0-2
Celkový kyanid0.002-5
anilín0.001-2
Volatilase0.05-2.5

testovacie zariadenie s viacerými parametrami kvality vody

akvakultúra

Účel merania

Používa sa na meranie morskej vody a na kontrolu slanosti vody z rybárskych a rybích fariem, prírodnej morskej vody pre akvária, umelej morskej vody a slanej vody používanej na skladovanie rýb.

Účinný nástroj v družstevných združeniach akvakultúry alebo vo výskumných ústavoch akvakultúry

Pitná voda

Účel merania

Nič nie je dôležitejšie ako vaše zdravie a zdravie vašej rodiny a návštevníkov. Ak na pitie používate vlastný zdroj vody, musíte ho testovať tak často. Nechcete byť zodpovedný za to, že niekto pitie vody.

Ovocný džús

Účel merania

Pomáhať pestovateľovi určiť najlepší čas na zber

Upravte množstvo vody a hnojív v pôde monitorovaním obsahu cukru v rastúcich rastlinách

Zabezpečte, aby spotrebitelia mohli mať ovocie s najlepšou chuťou

Spotrebiteľ bude poznať kvalitu výrobkov, ktoré si kúpi

Bazénová voda

Účel merania

Pravidelné testovanie vody v bazéne a údržba chemikálií sú nevyhnutné na zaistenie bezpečného a príjemného prostredia na plávanie a na zachovanie životnosti povrchových úprav a vybavenia bazéna.

Ak nebudete monitorovať a udržiavať kvalitu vody, môže to mať za následok poškodenie alebo zhoršenie vlastností bazénov, materiálov a zariadení. Predovšetkým môže spôsobiť stav vody, ktorý môže škodiť plavcom a spôsobiť množstvo chorôb.

Priemyselný odpad

Účel merania

Vypúšťanie odpadových vôd z priemyselných odpadov môže obsahovať znečisťujúce látky na úrovniach, ktoré by mohli ovplyvniť kvalitu prijímajúcich vôd alebo narušiť čistiarne odpadových vôd vo verejnom vlastníctve (POTW), ktoré tieto vypúšťania prijímajú.

laboratórium

Účel merania

Tony nástrojov používaných v laboratóriu každý deň. Lohand poskytuje spoľahlivé a robustné výrobky s konkurenčnou cenou.

Hot Tags: testovacie zariadenia s viacerými parametrami kvality vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like