Multikarametrický analyzátor mlieka

Zavádza systém odberu vzoriek peristaltického čerpadla odolný proti opotrebeniu a veľkú obrazovku LCD. Dokáže zistiť 9 bežne používaných ukazovateľov zloženia mlieka. Nie sú potrebné žiadne ďalšie pomocné činidlá, náklady sú nízke a prístroj je odolný. Je to najlepšia voľba pre mliečne stanice a ranče.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zavádza systém odberu vzoriek peristaltického čerpadla odolný proti opotrebeniu a veľkú obrazovku LCD. Dokáže zistiť 9 bežne používaných ukazovateľov zloženia mlieka. Nie sú potrebné žiadne ďalšie pomocné činidlá, náklady sú nízke a prístroj je odolný. Je to najlepšia voľba pre mliečne stanice a ranče.

Milk test analyzerMilk analyzer

Hlavné technické parametre

FAT– 0,01% - 25%

SNF - 3% - 15%

Hustota - 1015 - 1040 kg / m3

Bielkoviny - 2% - 7%

Laktóza - 0,01% - 6%

Obsah vody - 0% - 70%

Teplota mlieka - 1 ° C - 40 ° C

Bod tuhnutia - -0,400 –0,700 ° C

Pevné látky - 0,4 - 1,5%

charakteristika:

1. Veľká obrazovka LCD

2. Testovací čas: 60 - 90 sekúnd

3. Rezervujte si nositeľnú silikónovú trubicu

4. Testujte tiež mlieko, ovčie mlieko, UHT mlieko

5. Pohodlie na vykonanie, a mohli by byť použité s auto batériou

Uplatniteľné:

ranče, mliečne stanice, mliekárne a vedecké výskumné jednotky.

Štandardné príslušenstvo:

čistiaci prostriedok, hadica, tlačiareň, elektrická príručka

Pracovné prostredie:

Izbová teplota (okolitá teplota) 15-30 ℃

Teplota mlieka 15-30 ° C

Relatívna vlhkosť (relatívna vlhkosť) 30% -80%


O nás

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, dusík amoniak, celkový fosfor, integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor COD, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí.

Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!


Hot Tags: viacparametrový analyzátor mlieka, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like