Laboratórny spotrebný materiál

Spoločnosť bola založená v roku 2008 Hangzhou Lohand Biological Technology Co, Ltd je národný high-tech podnik zameraný na výskum, vývoj, výrobu a predaj produktov na monitorovanie kvality vody. Spoliehajúc sa na technológiu vedeckého výskumu univerzity v Zhejiang, spoločnosť zriadila výskumné a vývojové strediská v Jianggan Science Technology Park a West Lake Science Technology Park. Lohand vyvinul viac ako 100 inovácií v priemysle kvality vody, vrátane vysoko presných prístrojov na analýzu kvality vody, online monitorovacieho zariadenia internet vecí, elektrochemických senzorov, rýchlych diagnostických reagencií a testovacích prúžkov. Výrobok má desiatky národných patentov. Spoločnosť je priekopníkom v odvetví rýchleho monitorovania kvality vody pre domácnosť.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

laboratórne spotrebné

Laboratory Consumables

Meno Produktu

Model č.

Rozsah merania

Testovacia metóda

Počet testov

Skladovateľnosť

Súprava na testovanie voľného chlóru

LH2002

0,05 - 1 mg / l

Metóda DPD

50 / krabica

2 roky

laboratórne spotrebné

funkcie:
1. Jednoduché a ľahké - používatelia môžu pomocou vizuálnej kolorimetrie alebo titračnej metódy absolvovať test nezávisle bez špecializovaného školenia.
2. Rýchly a efektívny - stačí niekoľko minút na dokončenie analýzy jednej vzorky vody. Na testovanie nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje.
3. Presné a spoľahlivé - skúšobná metóda vychádza z medzinárodnej normy, výsledok možno uznať na celom svete.
4. Inteligentné a prenosné - malé rozmery, nízka hmotnosť. Široko používané v potravinách, nápojoch, vedeckých, poľnohospodárskych, environmentálnych, monitorovacích a všetkých ostatných súvisiacich oblastiach.

laboratórne spotrebné

Ako používať kolorimetrickú tabuľku
1.Sampling
Skúmavku naplňte testovacou kvapalinou na určitú hladinu uvedenú v pokynoch;
2 Pridanie činidla
Pridajte jedno balenie činidla (alebo dvoch rôznych reagencií podľa pokynov), potom zatvorte veko a vyklopte skúmavku, aby sa činidlo úplne rozpustilo.
3. Porovnajte tekutú farbu s kolorimetrickou tabuľkou
A. Kolorimetrickú tabuľku umiestnite na plocho pod primeraným svetlom
B. Rúrku umiestnite vertikálne nad kolorimetrickú tabuľku
C. Porovnajte farbu testovanej kvapaliny s farbou na kolorimetrickom diagrame, nájdite rovnakú farbu a získajte koncentráciu.


laboratórne spotrebné

MARKETINGOVÉ INVESTÍCIE

Spoločnosť Hangzhou Luheng Biotechnology Co., Ltd. sa od svojho založenia zameriava na vybudovanie prvej značky v oblasti testovania kvality vody v Číne a túži prispieť k čínskej ochrane životného prostredia. Snažíme sa o najvyspelejšie technológie, najlepšie popredajné služby a najrovnomernejšiu politiku spolupráce a reciprocity. V prípade spolupracujúcich obchodníkov vytvoríme primeraný systém predaja cien, ktorý zabezpečí zisk; zodpovedný za všetky práce po predaji produktov, aby ste ušetrili váš drahocenný čas; prostredníctvom technickej inovácie excelentnosti s cieľom zabezpečiť, aby kvalita našich výrobkov bola dlhodobo vedúcimi výrobkami na trhu. Úprimne pozývame zainteresovaných partnerov zo všetkých priemyselných odvetví, aby sa k nám pripojili a vytvorili spoločnú svetlú budúcnosť.


laboratórne spotrebné

PROCES SPOLUPRÁCE

1 、 Telefón, sieť, konzultácie na mieste, ústne alebo textové získavanie informácií o spoločnosti a produkte;

2 、 Získajte informácie o produkte e-mailom alebo e-mailom, aby ste získali prehľad o informáciách o spoločnosti a produkte;

3 、 Vyplňte registračný formulár spolupráce, aby ste porozumeli politike spolupráce s výrobkami;

4 、 Spoločnosť kontroluje a vyhodnocuje kredity za spoluprácu;

5 、 Hĺbková diskusia o podrobnostiach spolupráce;

6 、 dosiahnutie zámerov spolupráce;

7 、 podpis dohody o spolupráci;

8, platba;
9 、 Dodávka / kontrola


Hot Tags: laboratórny spotrebný materiál, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť