Laboratórny tester kvality vody

Multikarametrický analyzátor kvality vody LH-T725 sa používa na testovanie kvality vody vo univerzitných laboratóriách, vo výskumných ústavoch, na monitorovanie životného prostredia, čistenie odpadových vôd, tlačiarenské a farbiace textílie, tlač papiera, kožené odevy, petrochémie, metalurgiu a oceľ a biomedicínu.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu

台式 水质 检测 仪 -3,468

LH-T725 využíva vysoko jasný LED zdroj studeného svetla a zdokonalenú paralelnú optickú štruktúru. Je vyvíjaný podľa národných environmentálnych noriem. Je vybavený inteligentným detekčným systémom, ktorý zhromažďuje údaje desaťkrát za sekundu, filtračný algoritmus na odfiltrovanie rušenia a zvýšenie presnosti údajov. Vďaka 7-palcovej veľkej dotykovej obrazovke IPS sú výsledky testov intuitívne a jasné a sú dobrým pomocníkom pre vedecký výskum, analýzu údajov a testovanie kvality vody.


Výhoda produktu

01 Dotykový dizajn 7-palcový farebný displej s plným dotykom a 8 dotykových indukčných pomocných kláves, displej a ovládanie, priame čítanie údajov, jednoduchá obsluha a úspora času.

02 Výhodou svetelného zdroja je svetelný zdroj LED s dobrým optickým výkonom, bez potreby predhrievania a životnosť až 100 000 hodín.

03 Prevádzka inteligentných inteligentných prevádzkových postupov, vedie používateľov k ľahkému dokončeniu operácie.

04 Bezpečná prevádzka kompatibilná s 10ML kolorimetrickou fľašou a digesčnou skúmavkou s priemerom 16 mm, jednoduché, rýchle a bezpečné stanovenie.

05 Rýchla tlač s termálnou tlačiarňou, dokáže tlačiť aktuálne dáta a historické údaje z merania.

06 Spracovaním údajov je možné uložiť 10 000 výsledkov testov, 480 si prístroj môže prezrieť a zvyšok si môže prezrieť počítač.

07 Profesionálna testovacia súprava so špeciálnym testovacím činidlom, pokiaľ je to možné, aby sa znížili operácie používateľov, aby sa dosiahlo presnejšie testovanie.

08 Náklady na použitie nízka konzumná cena je nízka, dávkovanie je malé.


prihláška

1. chemické inžinierstvo

2. čistička vody

3. monitorovacia stanica kvality vody

4. metalurgia

5. kováčstvo

6. textilný a polygrafický priemysel a priemysel farbenia

7. farmaceutický priemysel

8. vodné diela

9. poľnohospodárstvo

10. úprava vody

11. laboratórium

O nás

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, dusík amoniak, celkový fosfor, integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor COD, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí.

Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!Prístroj je vyrobený v prísnom súlade s požiadavkami systému manažérstva kvality ISO9001 2015 a pred dodaním podlieha prísnym testom a korekciám a spĺňa požiadavky špecifikácie.Hot Tags: laboratórny tester kvality vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť