Detekcia parametrov laboratória

Viacnásobný a prenosný prístroj na meranie kvality vody LH-M900 prijíma metódu spektrofotometrie, ktorá podporuje vlnové dĺžky 420 nm, 470 nm, 520 nm a 620 nm a môže podporovať detekciu viacerých parametrov. Mnoho experimentov ukazuje, že táto metóda je jednoduchá, rýchla a citlivá. malá veľkosť, ľahká a ľahko prenášateľná, vhodná pre použitie v teréne a na pracovisku. Prijatím importovaného senzora, zdokonaleného optického systému a rozšírením rozsahu merania kolorimetra sa ušetrí čas potrebný na zriedenie vzorky. požiadavky zákazníka. Prístroj sa používa v rôznych úradoch na ochranu životného prostredia, detekcii vypúšťania odpadových vôd z výroby, akvakultúre, detekcii jazier a zálivov, regulácii rieky, detekčnom poli laboratórneho vedeckého výskumu.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

metre

Technický parameter

Rozsah merania absorbancie

0-3,0 Abs

Stabilita optickej dráhy

≤ ± 0.005Abs / 30min

Rozlíšenie absorbancie

0.001Abs

Trieda IP

IP65 vyššie

Prevádzková životnosť LED

100000 hodín

Životnosť optického filtra

5 rokov

Menovitá kapacita

0,3W

Prevádzka opakovateľná

≤ ± 0.01Abs

vlnová dĺžka

420 nm, 470 nm, 520 nm 620 nm


výhody

1.Novel typ, krásna forma

2.Profesionálna optická cesta, spoľahlivý optický výkon.
3.Malé rozmery, nízka hmotnosť, stupeň ochrany je vyšší ako IP65,
4.1.69 palcová OLED obrazovka, môže si vybrať čínsko-anglické operačné rozhranie,

5,5 dotykový kláves, akrylový ochranný panel, dlhá životnosť,
6. Ručné uloženie výsledkov testu, šetrenie miesta v pamäti,
7.Meter simuluje jednotku USB flash, dokáže uložiť viac ako 5 000 záznamov, je vhodné skontrolovať dokumenty a ľahko sa s nimi manipulovať,

8.Rôzne spôsoby dodávky energie. Napájanie cez USB a batériu.CHSK : V environmentálnej chémii je chemická spotreba kyslíka (CHSK) indikatívnou mierou množstva kyslíka, ktoré sa môže spotrebovať reakciami v meranom roztoku. Zvyčajne sa vyjadruje v množstve kyslíka spotrebovaného na objem roztoku, ktorý v jednotkách SI predstavuje miligramy na liter (mg / l). Na ľahké kvantifikovanie množstva organických látok vo vode sa môže použiť COD test.

PH : pH je miera kyslosti alebo zásaditosti. Index koncentrácie iónov vodíka ((koncentrácia iónov vodíka)) sa týka pomeru celkového počtu iónov vodíka k množstvu celkových látok v roztoku. Bežne sa označuje ako „pH“, nie „pH“. Na stanovenie indexu aktivity vodíkových iónov sa kvalitatívna metóda môže určiť pomocou indikátora pH a testovacieho papiera na meranie pH, zatiaľ čo kvantitatívne meranie pH sa musí merať pH metrom.

Fosfát je chemický derivát kyseliny fosforečnej. Fosfátový ión (PO4) 3 'je anorganická chemikália, konjugát basetat môže tvoriť veľa rôznych solí. V organickej chémii je fosfátom alebo organofosfátom ester kyseliny fosforečnej. Z rôznych kyselín fosforečných a fosfátov sú organické fosfáty dôležité v biochémii a biogeochémii (a teda v ekológii) a anorganické fosfáty sa ťažia, aby sa získal fosfor pre použitie v poľnohospodárstve a priemysle. Pri zvýšených teplotách v pevnom stave môžu fosforečnany kondenzovať za vzniku pyrofosfátov.

Ozón alebo trioxygén je anorganická molekula s chemickým vzorcom O3. Je to bledo modrý plyn so zreteľne štipľavou vôňou. Je to allotrop kyslíka, ktorý je oveľa menej stabilný ako diatomický allotrope O2 a rozkladá sa v nižšej atmosfére na O2 (dioxygén). Ozón sa vytvára z dioxygénu pôsobením ultrafialového svetla (UV) a elektrických výbojov v zemskej atmosfére. Je prítomný vo veľmi nízkych koncentráciách v celej druhej, s najvyššou koncentráciou vysokou v ozónovej vrstve stratosféry, ktorá absorbuje väčšinu slnečného ultrafialového (UV) žiarenia.

Dusitanový ión, ktorý má chemický vzorec NO − 2, je symetrický anión s rovnakými dĺžkami väzieb N – O. Po protonácii sa vytvorí nestabilná slabá kyselina dusitá. Dusitan môže byť oxidovaný alebo redukovaný, pričom produkt je trochu závislý od oxidačného / redukčného činidla a jeho sily. Dusitanový ión je ambidentátnym ligandom a je známe, že sa viaže na kovové centrá najmenej piatimi rôznymi spôsobmi. Dusitan je tiež dôležitý v biochémii ako zdroj silného vazodilatačného oxidu dusnatého. V organickej chémii je skupina NO-2 prítomná v esteroch kyseliny dusnej a nitrozlúčeninách. Dusitan (väčšinou dusitan sodný) sa tiež používa v potravinárskom priemysle na konzervovanie mäsa. Dusičnan je polyatomový ión s molekulovým vzorcom NO − 3 a molekulovou hmotnosťou 62,0049 u. Organické zlúčeniny, ktoré obsahujú nitrátový ester ako funkčnú skupinu (RONO2), sa tiež nazývajú dusičnany.


Oxid chloričitý je chemická zlúčenina vzorca ClO2. Tento žltkasto-zelený plyn kryštalizuje ako jasne oranžové kryštály pri -59 ° C. Ako jeden z niekoľkých oxidov chlóru je účinným a užitočným oxidačným činidlom, ktoré sa používa pri úprave vody a pri bielení. Táto zlúčenina sa podvodne uvádza na trh ako liek na liečbu mnohých chorôb, vrátane detského autizmu. Deti, ktoré dostali klystír z oxidu chloričitého ako predpokladaný liek na detský autizmus, utrpeli život ohrozujúce ochorenia a dokonca zomreli. Úrad FDA prirovnal zdravotné účinky požitia oxidu chloričitého k účinkom požitia priemyselného bielidla.

Sulfid (britská angličtina tiež sulfid ) je anorganický anión síry s chemickým vzorcom S2- alebo zlúčenina obsahujúca jeden alebo viac iónov S2-. Roztoky sulfidových solí sú žieravé. Sulfid sa tiež vzťahuje na chemické zlúčeniny, veľké skupiny anorganických a organických zlúčenín, napríklad sulfid olovnatý a dimetylsulfid. Sírovodík (H2S) a bisulfid (SH-) sú konjugované kyseliny sulfidu.

Močovina , tiež známa ako karbamid, je organická zlúčenina s chemickým vzorcom CO (NH2) 2. Tento amid má dve skupiny -NH2 spojené karbonylovou (C = O) funkčnou skupinou. Močovina má dôležitú úlohu v metabolizme zlúčenín obsahujúcich dusík v zvieratách a je hlavnou látkou obsahujúcou dusík v moči cicavcov. Je to bezfarebná pevná látka bez zápachu, vysoko rozpustná vo vode a prakticky netoxická (LD50 je 15 g / kg pre potkany). [5] Nie je rozpustený vo vode, nie je kyslý ani zásaditý. Močovina sa široko používa v hnojivách ako zdroj dusíka (N) a je dôležitou surovinou pre chemický priemysel.

Amoniakový dusík znamená dusík prítomný vo forme voľného amoniaku (NH3) a amónnych iónov (NH4) vo vode. Obsah dusíka v živočíšnych organických zlúčeninách je všeobecne vyšší ako v organických rastlinných zlúčeninách. Súčasne je organická hmota obsahujúca dusík vo výkaloch ľudí a zvierat veľmi nestabilná a ľahko sa rozloží na amoniak. Preto, keď sa zvýši obsah dusíka amoniaku vo vode, týka sa to nitridu vo forme amoniaku alebo amónnych iónov.


Hot Tags: Parametre Lab Detection, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť