Kondukčná sonda

Kondukčná sonda

Vodivostná sonda DJS-0.1, elektróda s dvoma elektródami je najrozšírenejšia vodivá elektróda v Číne. Štruktúra laboratórnej bipolárnej elektródy spája platinovú platňu na paralelnej sklenenej fólii alebo na vnútornej stene kruhovej sklenenej trubice a upravuje plochu a vzdialenosť platinového plechu tak, že vodivá elektróda s rôznou konštantnou hodnotou môže byť vyrobený.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Názov výrobku: sonda vodivosti DJS-0.1

Elektróda s dvoma elektródami je najrozšírenejšia vodivá elektróda v Číne. Štruktúra laboratórnej bipolárnej elektródy spája platinovú platňu na paralelnej sklenenej fólii alebo na vnútornej stene kruhovej sklenenej trubice a upravuje plochu a vzdialenosť platinového plechu tak, že vodivá elektróda s rôznou konštantnou hodnotou môže byť vyrobený. Elektroda vodivosti platina-čierna môže účinne zabrániť fenoménu polarizácie v roztoku s vysokou vodivosťou.


parameter:

1.jpg

Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Ak ju dostanem po zaplatení?

Vážený zákazník, bežné modely je možné dodať s 5-7 dňami, kontaktujte nás a skontrolujte čas prepravy na vašu adresu.

2. A čo doprava?

Záleží na vašej požiadavke. Dokážeme letecky doručiť na vaše letisko alebo námorne do vášho prístavu a môžeme tiež doručiť na adresu vašej kancelárie expresnou kuriérom a tiež akceptovať spoluprácu s vašim lodným agentom alebo prepravcom.

3. Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

4. Je OEM k dispozícii?

Áno, všetky výrobky môžu byť vyrobené na mieru podľa vašich požiadaviek, vrátane balenia, tlače LOGO atď.Hot Tags: vodivosť sondy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť