Thermo reaktor

Thermo reaktor

Pracovný digestér XC-200 používa metódu utesnenia refluxu, bez kondenzácie kondenzovanej vody. Grafitové ohrievače, pracujúce rýchlejšie, vykurovanie na 165 stupňov Celzia trvá len 9 minút. Používa polovodičové relé, dlhšiu životnosť, dlhšiu životnosť, dlhšiu životnosť a zaisťuje dlhú a stabilnú prácu prístroja.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Termočlánok používa metódu tesnenia spätného toku, bez kondenzácie kondenzovanej vody. Grafitové ohrievače, pracujúce rýchlejšie, vykurovanie na 165 stupňov Celzia trvá len 9 minút.

Štruktúra termoreaktora trávy je kompaktná, môže súčasne vykonávať štyri vzorky reakcie trávenia, každá skúmavka všetko prechádza skúškou s odolným tlakom odolným voči teplu a má ochranu ochranného krytu, bezpečnú a spoľahlivú.


parameter:

1.jpg


Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Ako o preprave?

1) V prípade objednávky na vzorky by to bolo zaslané expresnou spoločnosťou ako UPS, Fedex, TNT atď. Máme s nimi silnú spoluprácu a ak máte výslovne vyzdvihnúť účet, nebudete musieť zaplatiť.

2) Pre hromadnú objednávku, by sa poslal po mori.Máme našu spoluprácu prepravcu a môžete tiež použiť svoje vlastné prepravcu.

2. Akú službu môžeme získať, ak s vami spolupracujeme?

Poskytneme vám bezplatný dizajn boxov a profesionálne fotky na uvedenie na trh; tiež vám odporučí nové produkty každý mesiac; podporovať nové produkty a vzorky pre budúce nové produkty.

3. A čo vaše popredajné služby?

Máme 100% QC pred odoslaním. Ak sa vyskytnú niektoré neočakávané problémy, dúfame, že tieto problémy vyriešime s našimi zákazníkmi priateľským spôsobom, ako je uvedené nižšie:

1). Ak je to problém s kvalitou, zákazníci musia nám poskytnúť fotografie, videá a iné dôkazy, ktoré nám umožnia identifikovať. Po potvrdení zašleme nové produkty, ktoré nahradia škody v ďalšom poradí.

2). Ak je to spôsobené človekom, zákazníci by mali prevziať plnú zodpovednosť.

 


Hot Tags: termo reaktor, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť