Ohrievač skúmavky

Ohrievač skúmavky

Teplotný reaktor na tresku XC-200 je vyrobený z trvanlivých materiálov s kapacitou ampulky na vykonávanie až 4 digestácií súčasne. Reaktor digestora tresky môže nastaviť teplotu vykurovania medzi 20-180 ° C a dobu ohrevu medzi 0-120mins.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

parameter:

Meno Produktu

ohrievač skúmaviek na digestor tresky

Rozsah teplôt

20-180 ℃

presnosť

± 3 ° C (pri 25 ° C)

kapacita

4 injekčné liekovky (priemer injekčnej liekovky by nemal byť väčší ako 16 mm.)

Doba zahriatia

10-15 minút, v závislosti od zvolenej teploty

Doba vykurovania

0-120mins

Teplota prostredia

(0-40) ℃

Relatívna vlhkosť prostredia

<=>

Zdroj

DC 12V / 10A

Rozmery

110 * 170 * 135 mm


Prevádzkové procesy:

1. Uvedenie do prevádzky

Pripravte reaktor takto:

• Reaktor umiestnite na plochý stôl. Neumiestňujte prístroj na priame slnečné svetlo.

• Pripojte reaktor k elektrickej zásuvke so zemou. Overte správne napätie a frekvenciu.

• Konektor "USB" je určený pre 12V adaptéry napájania vozidla.

Pozrite si štítok na prístroji.

• Zapnite reaktor pomocou vypínača na zadnom paneli. Počkajte, kým jednotka zobrazí teplotu bloku ohrievača.

2. Nastavenie teploty vykurovania

Stlačte "Mode" pre voľbu "Temp setting" a potom stlačte šípku hore alebo dole, aby ste zvolili požadovanú teplotu.

3. Nastavenie doby vykurovania

Stlačte tlačidlo "Mode" a zvoľte "Time setting" (Nastavenie času), potom stlačte šípku hore alebo dolu a vyberte požadovanú dobu vykurovania.

4. Začnite vykurovanie

Stlačte tlačidlo "Štart", čím spustíte proces ohrevu. Reaktor zaznie zvukový signál po dosiahnutí nastavenej teploty. Potom umiestnite skúmavku do otvoru bloku ohrievača, časovač začne odpočítavať nastavenú dobu. Na displeji sa zobrazí "čas vyváženia" na obrazovke. Potom, čo sa čas "Vyváženie" stane "0", zaznie zvukový signál a vykurovací článok sa vypne. Znamená to, že proces vykurovania je dokončený.

1.jpg


Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

2. Aké služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Vynikajúce produkty (osobitý dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas, jednoročná záruka, pošta a po službách); Profesionálne podnikové konzultácie.

3. Prečo si nás vyberiete?

1). Máme vlastnú továreň so silným výskumným a vývojovým centrom a tímom QA, ktorý dokáže zabezpečiť, aby bol tovar poslaný včas a v najvyššej kvalite.

2). Máme skúsených a špecializovaných členov, ktorí Vám ponúknu profesionálne a spoľahlivé predprodejné a popredajné služby.

3). Poslali sme zákazníkov s najnižšou veľkoobchodnou cenou.

4.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Ponúkame používateľom riešenie alebo prevádzku videa.Pre toľko rokov skúseností, naše nástroje fungujú dobre počas záručnej doby. Ak sa počas záručnej lehoty vyskytnú nejaké časti, radi by sme vám poskytli náhradné diely .

5.Naša politika: V rámci záručnej lehoty, Ak sa vyskytne akýkoľvek problém s kvalitou, pošlite nám fotografie, aby ste preukázali problém.A potom sa rozhodneme, že vám pošleme diely alebo nám zašlete nástroj na opravu alebo výmenu. Prosím, najprv nás kontaktujte, namiesto toho, aby nám to priamo zaslali. Potrebujete zaplatiť iba dvojnásobnú nákladnú dopravu.

Nesprávne používanie prístroja a poškodenie spôsobené človekom nie je zahrnuté v záruke. Záruka sa zameriava iba na problém spôsobený kvalitou výrobku.


Hot Tags: ohrievač skúmavky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like