Prenosný digitálny automatický 4-liekovkový reaktor

1.Štruktúra je kompaktná, reaktor môže reagovať súčasne 4 vzorky. 2. Reaktor používajúci utesnené mikrospäťovým potrubím na reakciu bez kondenzovanej vody. 3. Reaktor môže nastaviť teplotu zahrievania medzi 20 - 180 ° C a obsahuje tepelnú poistku, ktorá zabraňuje prehriatiu. 4. Reaktor môže nastaviť dobu zahrievania medzi 0 - 120 minút a automaticky vypnúť ohrievacie teleso s výstražným pípnutím. 5. Reaktor je vybavený priehľadným plastovým ochranným štítom, ktorý chráni obsluhu, a každá skúmavka sa podrobí skúške tlakom a zahrievaním.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


portable digital auto 4 vials reactor

prenosný digitálny reaktor pre 4 fľaštičky

TECHNICKÉ DÁTA

Teplotný rozsah

20-180℃

presnosť

±3°C (@ 25°C)

kapacita

4 injekčné liekovky

Čas zahrievania

10 - 15 minút, v závislosti od vybraného

teplota

Vykurovacie obdobie

0-120mins

Teplota prostredia

(0~40)℃

Relatívna vlhkosť prostredia

GG <=>

Zdroj

12 V DC / 10A

Rozmery

110 × 170 × 135 mm


prenosný digitálny reaktor pre 4 fľaštičky

Spustite zahrievanie

Stlačením tlačidla „Štart“ spustíte proces vykurovania. Po dosiahnutí nastavenej teploty reaktor vydá zvukový signál. Potom vložte skúmavku do otvoru bloku ohrievača, časovač začne odpočítavať nastavovacie obdobie. Na obrazovke sa zobrazí „Zostatok“. Po „Zostatok“ sa zmení na „0“. Zaznie pípnutie a vyhrievacie teleso sa vypne. To znamená, že proces ohrevu je ukončený.


prenosný digitálny reaktor pre 4 fľaštičky

Termostaty sú zariadenia, ktoré priamo alebo nepriamo regulujú jeden alebo viac zdrojov tepla a chladu na udržanie požadovanej teploty. Na dosiahnutie tejto funkcie musí mať termostat citlivú zložku a prevodník, ktorý meria zmenu teploty a vytvára požadovaný účinok na prevodník. Prevodník prevádza činnosť z citlivého komponentu na funkciu, ktorá dokáže správne riadiť zariadenie na zmenu teploty.


prenosný digitálny reaktor pre 4 fľaštičky

CHSK: V environmentálnej chémii je chemická spotreba kyslíka (CHSK) indikatívnou mierou množstva kyslíka, ktoré sa môže spotrebovať reakciami v meranom roztoku. Zvyčajne sa vyjadruje v množstve kyslíka spotrebovaného na objem roztoku, ktorý je v jednotkách SI miligramov na liter (mg / l). Na ľahké kvantifikovanie množstva organických látok vo vode sa môže použiť COD test.


Hot Tags: prenosný digitálny automat na injekčné liekovky s obsahom 4 automobilov, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť