Prenosný reaktor na vodu z tresky

1.Structure je kompaktný, reaktor môže reagovať 4 vzorky v rovnakom čase. 2.Reaktor s použitím utesneného mikrosúdnou linkou na reakciu bez kondenzovanej vody. 3.Reaktor môže nastaviť teplotu ohrevu medzi 20-180 °C a obsahuje tepelnú poistku, ktorá zabraňuje prehriatiu. 4.Reaktor môže nastaviť dobu ohrevu medzi 0-120 min, a vypnutie vykurovacieho telesa automaticky s výstražným pípnutie. 5.Reaktor vybavuje priehľadný plastový ochranný štít na ochranu obsluhy a každá rúrka sa podrobí lisovaniu a skúške vykurovania.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Prenosný reaktor na vodu z tresky

portable cod water reactor


Prenosný reaktor na vodu z tresky

Teplotný rozsah

20 – 180 °C

Presnosť

±3°C (@ 25°C)

Kapacity

4 injekčné liekovky

Čas zahrie

10 - 15 minút, v závislosti na vybraných

 

Teplota

Doba vykurovania

0- 120 minút

Teplota prostredia

(0~40)°C

Relatívna vlhkosť prostredia

<>

Napájanie

Dc 12V/10A


Prenosný reaktor na vodu z tresky

Začnite vykurovania

Stlačením tlačidla "Štart" spustíte proces vykurovania. Reaktor pípne, keď sa dosiahne nastavená teplota. Potom vložte skúmavku do otvoru bloku ohrievača, časovač začne odpočítavať dobu nastavenia. Na obrazovke sa zobrazí "Čas vyváženia". Po "Zostatok čas" sa "0". Zaznie pípnutie a vykurovací prvok sa vypne. To znamená, že proces vykurovania je ukončený.

prenosný reaktor na lov tresky


Prenosný reaktor na vodu z tresky

1.Ako dlho môžeme dostať odpoveď po odoslaní otázky?

Odpoveď: Sme online kedykoľvek, môžete nás kontaktovať vedieť do 24 hodín.

2. Aký je čas na objednávku výrobkov?

Odpoveď: zvyčajne, ak malá objednávka, 2-3 dni po obchátení platby;ak veľká objednávka, potrebuje 10-20dní po zaplatení, záleží na vašom množstve.

3.Aké služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Odpoveď:Vynikajúce výrobky (zvláštny dizajn, prísna kontrola kvality); Továrenské priamy predaj (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru načas;jednoročná záruka;pošta a po službách); Odborná obchodná konzultácia.

4.Čo je MOQ?

Odpoveď: Zvyčajne povedané, nemáme nastaviť MOQ, pretože chceme obchodovať s akýmkoľvek typom podnikania, vrátane predajcu a veľkoobchodné.

5.Ako môžem získať vzorku? Aký je poplatok za vzorku? Je vratná?

Odpoveď: Potvrďte u nás model, ktorý si kúpite, a ste predplatili vzorový poplatok , po vzorke testované a kvalifikované, budeme refundovať tento vzorový poplatok, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme zaslať do 2 pracovných dní od prijatia platby.


Prenosný reaktor na vodu z tresky

Hot Tags: prenosný reaktor na tresku, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť