Stolový reaktor na vodu z tresky

Vlastnosti: Dva tepelné bloky. Modely s dvojitým blokom poskytujú operátorovi nezávislú kontrolu nad dvoma teplotami a dobami trvania. Môže tiež spustiť dva programy súčasne. Až 16 vzoriek môže reagovať pri rôznej teplote a rovnakom čase. Dvojitú prevádzku, dotykovú obrazovku a kláves môžete ovládať samostatne alebo kedykoľvek prepnúť prevádzku. Ľahko ovládateľná je, že reakčnú teplotu v rozsahu 45 - 180 ℃ je možné nastaviť ľubovoľne, merač má funkciu výstrahy pre prekročenie teploty, reakčný čas v rozmedzí 0 - 120 minút je možné nastaviť ľubovoľne a merač má pri ukončení reakcie výstražné slová.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

stolový reaktor na tresku

desktop cod water reactor

stolový reaktor na tresku

Položka č.

LH-TX6

Teplotný rozsah

45-180℃

presnosť

±0.1°C (@ 25°C)

Teplota prostredia

0-60℃

kapacita

16 injekčných liekoviek

Zdroj:

24 V DC / 12,5 A

rozmer

359x195x167mm

závažia

4kg


Poznámka:

Bezpečnostné vybavenie Pri prevádzke reaktora používajte ochranný odev vrátane ochranných okuliarov alebo masky na tvár a rukavíc. Rozliaty reagens Rozliaty reagens okamžite vyčistite. Ak sa činidlo dostane do kontaktu s pokožkou, postihnuté miesto dôkladne opláchnite vodou.


stolový reaktor na tresku

CHSK: V environmentálnej chémii je chemická spotreba kyslíka (CHSK) indikatívnou mierou množstva kyslíka, ktoré sa môže spotrebovať reakciami v meranom roztoku. Zvyčajne sa vyjadruje v množstve kyslíka spotrebovaného na objem roztoku, ktorý je v jednotkách SI miligramov na liter (mg / l). Na ľahké kvantifikovanie množstva organických látok vo vode sa môže použiť COD test.

stolový reaktor na tresku

Fosfát je chemický derivát kyseliny fosforečnej. Fosfátový ión (PO4) 3 'je anorganická chemikália, konjugát basetat môže tvoriť veľa rôznych solí. V organickej chémii je fosfátom alebo organofosfátom ester kyseliny fosforečnej. Z rôznych kyselín fosforečných a fosfátov sú organické fosfáty dôležité v biochémii a biogeochémii (a teda v ekológii) a anorganické fosfáty sa ťažia, aby sa získal fosfor pre použitie v poľnohospodárstve a priemysle. Pri zvýšených teplotách v pevnom stave môžu fosforečnany kondenzovať za vzniku pyrofosfátov.


stolový reaktor na tresku

Amoniakový dusík znamená dusík prítomný vo forme voľného amoniaku (NH3) a amónne ióny (NH4) vo vode. Obsah dusíka v živočíšnych organických zlúčeninách je všeobecne vyšší ako v organických rastlinných zlúčeninách. Súčasne je organická hmota obsahujúca dusík vo výkaloch ľudí a zvierat veľmi nestabilná a ľahko sa rozloží na amoniak. Preto, keď sa zvýši obsah dusíka amoniaku vo vode, týka sa to nitridu vo forme amoniaku alebo amónnych iónov.


Hot Tags: stolový reaktor na výrobu tresky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like