Desktop COD Heator

Desktop COD Heator

Tester digestora XC-200 pracuje metódou utesnenia refluxu, bez kondenzácie kondenzovanej vody. Grafitové ohrievače pracujúce rýchlejšie, kúrenie na 165 stupňov Celzia trvá len 9 minút. Používa polovodičové relé, dlhšiu životnosť, dlhšiu životnosť, dlhšiu životnosť a zabezpečuje dlhú a stabilnú prácu prístroja.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Tento reaktor je vybavený metódou digescie utesneného mikro-refluxu a je široko používaný v oblastiach galvanizácie, čistiarní odpadových vôd, karbonizácie uhlia, výroby papiera, petrochemických, pelage, spracovateľských koží, farmácie, spracovania potravín atď.

Tento nástroj má nižšie uvedené funkcie:

◆ Dve oblasti regulácie teploty. Nie je možné používať iba jednu oblasť naraz, ale súčasne môžete použiť aj dve oblasti naraz.

Až 16 vzoriek

◆ Dvojité ovládanie, dotykový displej a tlačidlá je možné ovládať samostatne, tiež ich môžete kedykoľvek zapnúť.

Jednoduchá obsluha , teplota trávenia sa môže nastaviť medzi 45-180 ° C a zariadenie na meranie teploty.

◆ Jednoduchá obsluha, čas trávenia môže byť nastavený medzi 0-120mins voľne, a tam je varovný tón, keď trávenie skončil.

◆ Bezpečnosť. Skúmavka je chránená priehľadným štítom.

Náš sľub

Naše výrobky sú vyrábané na základe požiadaviek ISO9001 2015.It prešiel prísnym testom pred odchodom z továrne; je to v súlade s príručkou.

 

Bezpečnostné opatrenia

Pred rozbalením, nastavením alebo prevádzkou tohto prístroja si prečítajte celý tento návod. Venujte osobitnú pozornosť všetkým upozorneniam na nebezpečenstvo a upozornenie. V opačnom prípade môže dôjsť k vážnemu zraneniu obsluhy alebo poškodeniu zariadenia.

 

V rámci správnej laboratórnej praxe sa oboznámte s činidlami použitými v týchto postupoch. Pred použitím si prečítajte všetky štítky výrobkov a karty bezpečnostných údajov. Pri manipulácii s chemikáliami je vždy dobré používať ochranné okuliare. Postupujte podľa pokynov. Pri kontakte dôkladne opláchnite. Ak máte otázky týkajúce sa reagencií alebo postupov, kontaktujte nás.


záruka

1. Spoločnosť Lohand poskytuje záruku na tento produkt pôvodnému kupujúcemu za akékoľvek chyby, ktoré sú spôsobené chybným materiálom alebo vyhotovením po dobu jedného roka od dátumu nákupu. V prípade, že sa počas záručnej doby zistí vada, spoločnosť Lohand sa zaväzuje, že podľa vlastného uváženia opraví alebo vymení chybný výrobok.

2. Táto záruka sa nevzťahuje na nižšie uvedený zoznam podmienok:

● Poškodenie výrobku spôsobené nesprávnou inštaláciou alebo použitím

● Poškodenie vyššou mocou, ako je zemetrasenie alebo požiar

● Produkt je mimo časového limitu

3. Návod na obsluhu a záručný list uchovávajte správne.

16 孔 消解 仪 主 图

Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg

Hot Tags: desktop cod heator, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť