COD Digester Práca

Pracovný digestér XC-200 používa metódu utesnenia refluxu, bez kondenzácie kondenzovanej vody. Grafitové ohrievače, pracujúce rýchlejšie, vykurovanie na 165 stupňov Celzia trvá len 9 minút. Používa polovodičové relé, dlhšiu životnosť, dlhšiu životnosť, dlhšiu životnosť a zaisťuje dlhú a stabilnú prácu s nástrojom.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Tráviaci trávnik pracuje s metódou utesnenia refluxu, bez kondenzácie kondenzovanej vody. Grafitové ohrievače, pracujúce rýchlejšie, vykurovanie na 165 stupňov Celzia trvá len 9 minút.

Pracovná štruktúra digestora tresky je kompaktná, môže súčasne vykonávať štyri testy na trávenie vzoriek, každá skúmavka všetko prechádza skúškou s odolným tlakom odolným voči teplu a má ochranný kryt, bezpečný a spoľahlivý.

Pracovný digest pracuje s pevnými relé, dlhšou životnosťou, dlhšou trvanlivosťou, dlhšou životnosťou a zaisťuje dlhú a stabilnú prácu s nástrojom.

parameter:

1.jpg


Naša spoločnosť:

image003.jpg


1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Ako o popredajnom servise?

Záručná doba je 12 mesiacov, po záruke poskytujeme aj celoživotnú platenú opravu alebo službu.

2.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

3. Ako dlho môžeme dostať odpoveď po odoslaní dotazu?

sme online kedykoľvek, môžete nás kontaktovať do 24 hodín.

4.Ktoré služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Vynikajúce produkty (osobitý dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas, jednoročná záruka, pošta a po službách); Profesionálne podnikové konzultácie.

5. Aké platobné metódy akceptujete?

Platobné podmienky: T / T

Spôsoby platby: paypal, moneygram, západná únia, bankový prevod

 


Hot Tags: COD Digester Práca, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like