Zariadenie digestora tresky

Zariadenie digestora tresky LH-C1 detekuje najmä CHSK v podzemnej, povrchovej, domácej odpadovej a priemyselnej odpadovej vode. Zariadenie digestora tresky sa široko využíva pri monitorovaní kvality vody v oblasti ochrany životného prostredia, ropy, chemických, zdravotných a iných oddelení.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Zariadenie digestora tresky hlavne detekuje CHSK v podzemnej, povrchovej, domácej odpadovej a priemyselnej odpadovej vode. Zariadenie digestora tresky sa široko využíva pri monitorovaní kvality vody v oblasti ochrany životného prostredia, ropy, chemických, zdravotných a iných oddelení.


parameter:

1.jpg


Meracie kroky:

1,2 ml čistej vody a 2 ml na meranie roztoku pridajte inú rôntgenovú reagenčnú rúrku, utiahnite veko, pomaly potriasajte roztok reakčnej trubice, rúrku činidla do tráviaceho nástroja a pod trávením 165 ° C 20 minút. (Riziko: Rúrka s reagenciami obsahuje koncentrovanú kyselinu sírovú, prosím pri práci používajte rukavice, ako náhodný kontakt s pokožkou, prosím ihneď s veľkým množstvom čistenia vody.

2. Po ukončení trávenia sa rúrka na reagencie odstráni a umiestni sa do stojanu skúmavky a ochladí sa pod 80 ° C. (Upozornenie: Tráviaci prístroj a teplota reakčnej trubice sú vysoké, pozornosť operácie sa nehorí.)

3. Znova pretrepte kvapalinu v skúmavke s reagenciami.

4. Trubica na reagencie sa umiestni na stojan skúmavky a pokračuje sa v ochladzovaní na izbovú teplotu, v ktorej je zakázané pretrepávať reagenčnou skúmavkou.

5. Stlačte tlačidlo "prepnúť" na zavádzanie, obrazovka v strede "IdLE" znamená, že boot bol dokončený, prístroj je v pohotovostnom režime.

6. Otvorte detekciu krytu zásobníka, aby ste zabezpečili čistotu povrchu skúšobnej sondy vody, vložte ju do skúšobnej nádoby, kryt zakryte, stlačte tlačidlo "0", obrazovku v strede "0" že úprava 0 je dokončená.

7. Otvorte kryt, odstráňte vzorku vody 0, vložte vzorku vody a kryt zakryte.

8. Tlačidlom "čítanie" zobrazuje číslo zobrazené v strede obrazovky hodnotu vzorky vody. (Jednotka: /)

9. Po skončení testu zatvorte prístroj stlačením tlačidla "prepínač".


Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1. Ako sa týka nákladov na dopravu?

Ak váš tovar nie je veľký, môžeme vám tovar poslať, napríklad FEDEX, DHL, za dobrú cenu za dlhú spoluprácu.

Ak je váš tovar veľký, pošleme ho po mori, potom môžeme citovať cenu a môžete si vybrať, či používate náš prepravca alebo vašu.

2. Môže byť cena lacnejšia?

Cena závisí od vašej potreby (tvar, veľkosť, množstvo). Zvyčajne môžete získať lepšiu cenu za predpokladu veľkých objednávok.

3. Kedy doručujete?

Obvykle za 7-30 dní.

4. Naša politika: V rámci záručnej lehoty Ak sa vyskytne akýkoľvek problém s kvalitou, pošlite nám fotografie, aby ste preukázali problém.A potom sa rozhodneme, že vám pošleme náhradné diely alebo nám zašlete späť na opravu alebo výmenu. Prosím, najprv nás kontaktujte, namiesto toho, aby nám to priamo zaslali. Potrebujete zaplatiť iba dvojnásobnú nákladnú dopravu.

Nesprávne používanie prístroja a poškodenie spôsobené človekom nie je zahrnuté v záruke. Záruka sa zameriava iba na problém spôsobený kvalitou výrobku.

5.Čím je spôsob platby?

Západná únia, TT, Moneygram, Paypal, L / C, D / A, D / P atď.


Hot Tags: COD digester zariadenia, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like