Benchtop Digitálne Auto 16 Injekčné liekovky reaktora

Funkcie: Dva tepelné bloky. Reaktor s dvoma blokmi dáva prevádzkovateľovi nezávislú kontrolu nad dvoma teplotami a trvaním. To môže tiež spustiť dva programy v rovnakom čase. Až 16 vzoriek môže reagovať pri rôznych teplotách a rovnakom čase. Dvojitú prevádzku, dotykovú obrazovku a kľúč je možné ovládať samostatne alebo kedykoľvek prepnúť. Jednoduchá obsluha, reagujúca teplota v rámci 45-180°C môže byť nastavená ľubovoľne, elektromer má funkciu alarmu teploty, reaktívny čas v rámci 0-120 mins môže byť nastavený ľubovoľne,a meter má cue slová pri reakcii hotové.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

benchtop digital auto 16 vials reactor

benchtop digitálne auto 16 injekčných liekoviek reaktora

Nástroj sa striktne vyrába v súlade so systémom riadenia kvality ISO9001 2015. A bol prešiel prísnym testom pred odchodom z továrne.

LH-TX6 desktopový reaktor je široko používaný v oblasti galvanické, petrochemické, pelage, proces kože, lekáreň, spracovanie potravín, atď.

Tento produkt má dve oblasti kontroly teploty,ktoré môžu vyhovovať potrebám rôznych prevádzkových teplôt.


benchtop digitálne auto 16 injekčných liekoviek reaktora

Technický parameter:

Číslo položky

LH-TX6 (LH-TX6)

Teplotný rozsah

45 – 180 °C

Presnosť

±0,1°C (@ 25°C)

Teplota prostredia

0 -60°C

Kapacity

16 injekčných liekoviek

Napájanie:

Dc 24V/12.5A

Dimenzie

359x195x167mm

Hmotnosť

4KG


benchtop digitálne auto 16 injekčných liekoviek reaktora

COD: V environmentálnej chémii, chemická spotreba kyslíka (COD) je indikatívne meranie množstva kyslíka, ktoré môžu byť spotrebované reakciami v meranom roztoku. Bežne sa vyjadruje v hmotnosti spotrebovaného kyslíka v objeme roztoku, ktorý v jednotkách SI je miligram na liter (mg/l). Test CHSK sa môže použiť na jednoduché kvantifikáciu množstva organických látok vo vode.


Hot Tags: benchtop digitálne auto 16 injekčné liekovky reaktora, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť