Benchtop COD Digestion Meter

Benchtop COD Digestion Meter

Tester digestora XC-200 pracuje metódou utesnenia refluxu, bez kondenzácie kondenzovanej vody. Grafitové ohrievače pracujúce rýchlejšie, kúrenie na 165 stupňov Celzia trvá len 9 minút. Používa polovodičové relé, dlhšiu životnosť, dlhšiu životnosť, dlhšiu životnosť a zabezpečuje dlhú a stabilnú prácu prístroja.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Tento reaktor je vybavený metódou digescie utesneného mikro-refluxu a je široko používaný v oblastiach galvanizácie, čistiarní odpadových vôd, karbonizácie uhlia, výroby papiera, petrochemických, pelage, spracovateľských koží, farmácie, spracovania potravín atď.

Tento nástroj má nižšie uvedené funkcie:

◆ Dve oblasti regulácie teploty. Nie je možné používať iba jednu oblasť naraz, ale súčasne môžete použiť aj dve oblasti naraz.

Až 16 vzoriek

◆ Dvojité ovládanie, dotykový displej a tlačidlá je možné ovládať samostatne, tiež ich môžete kedykoľvek zapnúť.

Jednoduchá obsluha , teplota trávenia sa môže nastaviť medzi 45-180 ° C a zariadenie na meranie teploty.

◆ Jednoduchá obsluha, čas trávenia môže byť nastavený medzi 0-120mins voľne, a tam je varovný tón, keď trávenie skončil.

◆ Bezpečnosť. Skúmavka je chránená priehľadným štítom.

Náš sľub

Naše výrobky sú vyrábané na základe požiadaviek ISO9001 2015.It prešiel prísnym testom pred odchodom z továrne; je to v súlade s príručkou.

 

Bezpečnostné opatrenia

Pred rozbalením, nastavením alebo prevádzkou tohto prístroja si prečítajte celý tento návod. Venujte osobitnú pozornosť všetkým upozorneniam na nebezpečenstvo a upozornenie. V opačnom prípade môže dôjsť k vážnemu zraneniu obsluhy alebo poškodeniu zariadenia.

 

V rámci správnej laboratórnej praxe sa oboznámte s činidlami použitými v týchto postupoch. Pred použitím si prečítajte všetky štítky výrobkov a karty bezpečnostných údajov. Pri manipulácii s chemikáliami je vždy dobré používať ochranné okuliare. Postupujte podľa pokynov. Pri kontakte dôkladne opláchnite. Ak máte otázky týkajúce sa reagencií alebo postupov, kontaktujte nás.16 孔 消解 仪 主 图

Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg

Hot Tags: benchtop tresky digestora meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť