Vrchný reaktor s 16 ampulkami

Bezpečnostné vybavenie Pri prevádzke reaktora používajte ochranný odev vrátane ochranných okuliarov alebo masky na tvár a rukavíc. Rozliaty reagens Rozliaty reagens okamžite vyčistite. Ak sa činidlo dostane do kontaktu s pokožkou, postihnuté miesto dôkladne opláchnite vodou.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


LH-TX6


1. Stručný úvod

Prístroj je prísne vyrobený v súlade so systémom manažérstva kvality ISO9001 2015. Pred opustením továrne prešiel prísnym testom.

Stolový reaktor LH-TX6 je merač, ktorý spoločnosť Lohand propaguje v roku 2017. Je široko používaný v oblasti galvanického pokovovania, petrochémie, pelage, procesných koží, farmácie, spracovania potravín atď.

Tento produkt má dve oblasti regulácie teploty, ktoré môžu uspokojovať potreby rôznych prevádzkových teplôt.

Vlastnosti:

Ø Dva tepelné bloky. Reaktor s dvojitým blokom poskytuje operátorovi nezávislú kontrolu nad dvoma teplotami a dobami trvania. Môže tiež spustiť dva programy súčasne.

Ø Až 16 vzoriek môže reagovať pri rôznej teplote a rovnakom čase.

Ø Dvojitá prevádzka, dotyková obrazovka a kláves možno ovládať samostatne alebo kedykoľvek prepínať prevádzku.

Ø Ľahko ovládateľný, reakčnú teplotu v rozsahu 45 - 180 ℃ je možné nastaviť ľubovoľne, merač má funkciu alarmu prehriatia teploty, reakčný čas v rozmedzí 0 - 120 minút je možné nastaviť ľubovoľne a merač má pri ukončení reakcie výstražné slová.

2.Technický parameter:

Položka č.

LH-TX6

Teplotný rozsah

45-180 ℃

presnosť

± 0,1 ° C (@ 25 ° C)

Teplota prostredia

0-60 ℃

kapacita

16 injekčných liekoviek

Zdroj:

24 V DC / 12,5 A

rozmer

359x195x167mm

závažia

4kg

Poznámka:

Bezpečnostné vybavenie Pri prevádzke reaktora používajte ochranný odev vrátane ochranných okuliarov alebo masky na tvár a rukavíc. Rozliaty reagens Rozliaty reagens okamžite vyčistite. Ak sa činidlo dostane do kontaktu s pokožkou, postihnuté miesto dôkladne opláchnite vodou.

3.Výrobné údaje

3.1 Modely s dvojitým blokom , Môže reagovať až 16 vzoriek súčasne.

3.2 Veľká obrazovka s veľkosťou 4,3 palca.

3.3 USB konektor, napájací zdroj 24V / 12,5A

3.4 Nádherný výhľad

4. Aplikácia

Široko sa používa v oblasti elektrolytického pokovovania, čistiarní odpadových vôd, karbonizácie uhlia, výroby papiera, petrochémie, pelage, výrobných koží, farmácie, spracovania potravín atď.

5.O reaktore

Zariadenie na trávenie s elektrickým ohrevom obsahuje vyhrievacie teleso a vyhrievacie teleso je spojené so zdrojom napájania striedavým prúdom, čím vytvára vykurovací obvod zahrievaním hlavného obvodu, a vykurovací hlavný obvod obsahuje prerušovač vzduchu, jednofázový plnohodnotný usmerňovacia a filtračná jednotka premostenia a hlavný obvod Buck, ktoré sú postupne zapojené do série; Senzor teploty na vyhrievacom telese, resp. Teplotnom senzore je spojený s mikropočítačom s jedným čipom a riadiacou jednotkou PWM cez zosilňovaciu jednotku filtra, mikropočítač s jedným čipom a riadiacou jednotkou PWM a riadiaca jednotka PWM je pripojená. s hlavným obvodom Buck cez izolovanú pohonnú jednotku; riadiaca jednotka riadenia PWM Prúd vo vykurovacom okruhu je vzorkovaný vzorkovacím odporom; výstupný koniec jedného čipu je spojený s výstupným zariadením na zobrazenie teploty a vstupná svorka je spojená so vstupným zariadením s nastavením parametrov.

Elektrotermálne vyhnívacie zariadenie používa výkonový spínač na dosiahnutie presného nastavenia výstupného výkonu, čo zase umožňuje presné riadenie procesu zahrievania.

6.O nás

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.

7.O produktoch

Multikarametrické analyzátory kvality vody

Vonkajší násobok v jednom metri

Reaktor COD

Viacparametrický prenosný detektor kvality vody

Termostat na zahrievanie vzorky vody

Fluorescenčná elektróda s rozpusteným kyslíkom

Salinometer typu pera

Zvyšková chlórová elektróda

Prenosný analyzátor kvality vody

DO merač rozpusteného kyslíka

Digitálny refraktometer

Séria rýchlej detekcie

Série trubíc na porovnávanie farieb


Hot Tags: Reaktorový stôl s 16 fľaštičkami, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like