COD meter

Model LH-C1 chemický kyslíkový prístroj na meranie spotreby kyslíka je nová generácia COD meter, ktorý je podporovaný našou Hangzhou Lohand Biological Co, Ltd v roku 2017.COD meter je vhodný pre test chemických kyslíka dopyt (COD) povrchových vôd, podzemnej vody domáce kanalizácie a priemyselných odpadových vôd.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Model LH-C1 chemický merací prístroj na meranie spotreby kyslíka je novej generácie meracieho prístroja, ktorý je podporovaný našou spoločnosťou Hangzhou Lohand Biological Co., Ltd v roku 2017. Merací prístroj COD meter rieši problém, ktorý ľudia zistia vonku bez elektrickej energie. Merací prístroj CHOD je vhodný na testovanie chemickej spotreby kyslíka (COD) povrchovej vody, splaškov podzemných vôd a priemyselných odpadových vôd.

Poznámka: Merací prístroj CHM je možné prispôsobiť aj na skúšanie amoniakálneho dusíka, celkového fosforu a reziduálneho chlóru a ďalších kriviek detekcie iónov. Akékoľvek ďalšie informácie vám poskytne spoločnosť Lohand.

Pozor:

1.Každá kvapalina alebo cudzia látka vstupujúca do kontrolnej komory môže prístroj poškodiť.

2.Ak koncentrácia vzoriek vody prekračuje rozsah prístroja, zriedte vzorku vody a znovu zmerajte. Nameraná hodnota vynásobená dobami riedenia je koncentrácia vzorky vody.

3. Na povrchu skúmavky nesmú byť žiadne škvrny, škrabance, prach ani odtlačky prstov.

Požiadavky na batérie: Používajte alkalické batérie typu AA 1,5 V.

parameter:

názov

Meradlo COD

Rozsah merania

100 až 1500 mg / l

Zdroj svetla

LED

vlnová dĺžka

610 ~ 630 nm

presnosť

± 8%

Testovacia metóda

Rýchla digesčná spektrofotometria

Životnosť batérie

Viac ako 30 hodín

Pracovné podmienky

0-50 ° C, Rh: 0-80%

veľkosť

90 mm x 70 mm x 125 mm

závažia

280g

Prevádzkové procesy:

1.Oddukujte 2 ml čistej vody a 2 ml testovaného roztoku, ktorý sa pridá do rôznych skúmaviek na reagencie CHSK, naskrutkujte viečko, pomaly pretrepte roztok v reakčnej trubici, vložte reakčnú skúmavku do reaktora a nechajte 20 minút reagovať pri teplote 165 ° C. Nebezpečenstvo: reagenčná trubica obsahuje koncentrovanú kyselinu sírovú, pri manipulácii používajte rukavice, ak sa náhodou dotknete pokožky, okamžite dôkladne umyte veľkým množstvom vody.)

2.Po reakcii vložte skúmavku reagencie na skúšobnú trubicu a ochlaďte na teplotu nižšiu ako 80 ° C. (Ohreje: Teplota reaktora a reakčnej trubice je vysoká, dávajte pozor, aby ste počas prevádzky nespálili.)

3. Opäť vložte kvapalinu do skúmavky.

4.Nasaďte reagenčnú hadičku na stojane skúmavky a nechajte vychladnúť na izbovú teplotu. Neodstráňte skúmavku reagencie v priebehu niekoľkých minút.

5. Stlačte tlačidlo "on / off" na zapnutie napájania, na displeji sa zobrazí "idLE", že boot je úplný, reaktor je v pohotovostnom režime.

6. Otvorte skúšobné veko, uistite sa, že nulový povrch vodnej trubice je čistý, vložte do skúšobnej komory, zakryte veko, stlačte tlačidlo "nul", v strede obrazovky sa zobrazí "0", pričom uvedená nula je dokončená.

7. Otvorte veko, vyberte vzorku s nulovou vodou, vložte do neho vzorku vody a kryt zakryte.

8.Stlačte tlačidlo "čítať", výsledok sa zobrazí na obrazovke (jednotka: mg / l).

9.Po meraní stlačte tlačidlo "ON / OFF" na vypnutie prístroja.


Naša spoločnosť:

image003.jpg

1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


 

FAQ:

1.Ako o preprave?

1) Pri objednávke vzorky by to bolo odoslané expresnou spoločnosťou ako UPS, Fedex, TNT atď. Máme s nimi silnú spoluprácu a ak máte výslovne zozbieraný účet, nepotrebujete nám zaplatiť.

2) Pre hromadnú objednávku, by sa poslal po mori.Máme našu spoluprácu prepravcu a môžete tiež použiť svoje vlastné prepravcu.

2.Ak je možné vytvoriť naše logo na produkte?

Áno, pošlite nám svoje logo s AI, PSD alebo CDR súborom.

3. Poskytujete prispôsobenú darčekovú krabičku?

Áno, môžeme vytvoriť vlastnú škatuľu s návrhom.

4.Môžeme získať zľavu?

Áno, viac množstva, viac zľavy.

5.Čo, ak sú problémy s produktami?

Zvyčajne pred odoslaním skontrolujeme znova, ak sú porušené položky, čoskoro nahradíme.

 


Hot Tags: COD meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť