Meracie zariadenie na detekciu dusíkatého dusíka v celkovom množstve

Meracie zariadenie na detekciu dusíkatého dusíka v celkovom množstve

Merač chemickej spotreby kyslíka LH-C3 je vhodný na skúšanie CHSK / celkový obsah fosforu / amoniakálny dusík povrchovej vody, podzemnej vody, pitnej vody, odpadových vôd a priemyselných odpadových vôd.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

úvod

COD Amoniak dusík Celkom fosfát Detekcia meter je nová generácia násobok v jednom metri, ktorý je podporovaný sami Hangzhou Lohand Biological Co. amoniakálny dusík, celkový fosfor a manganistan vo vode. Reagovanie sa používa v tráviacej trubici. Trávenie a porovnávanie farieb sa kombinujú do jedného. Operácia je jednoduchá. Výsledok je presný a účinný.


COD Amoniak dusík Celkom fosfát Detekcia meter rieši problém, že keď ľudia detekujú vonku bez elektrickej energie.

 

prihláška

Multi-parameter kvality vody detekcie meter je široko používaný vo vodných elektrárňach, čistiarňach odpadových vôd, riekach a jazerách monitorovacie stanice kvality vody, laboratórny výskum a testovanie, inžinierstvo na úpravu vody, poľnohospodárstvo, farmaceutiká, chemikálie, metalurgia, kovanie, farbenie a ďalšie priemyselné odvetvia.


špecifikácia Názov položky: Metóda zisťovania CHSK na odpadovú vodu Rozsah : 0,00 ~ 15000mg / L segmentácia (COD) 0,00 ~ 50,00 mg / l (dusík amoniak) 0,00 ~ 20,00mg / L (celkový fosfor) Ľahká omáčka: Silikónová dióda Vlnová dĺžka: 450/520 / 610nm Presnosť: ± 5% Metóda: spektrofotometer Prevádzkové podmienky: 0 až 50 ℃, relatívna vlhkosť 0 až 80% (bez kondenzácie) Životnosť batérie : 1,5V, viac ako 30h Veľkosť : 90X70X125mm Hmotnosť : 280g (vrátane batérie)

Podrobnosti o balení

Luxusný set LH-C3

1.C3 Detektor hostiteľa ---- 1 sada 6. Hliníkový baliaci box --- 1 box

2. Štyri vialky reaktor --- 1 sada 7.COD reagencie (LR 0-150 mg / l) --- 25 krát

3.lítiová batéria --- 1 kus 8.COD reagencie (HR 100-15000mg / L) --- 25-krát

4.Pipette zariadenie ---- 1 kus 9.Ammonia dusíka činidlo 40 krát --- 1 kit

5.Pipette tip --- 40 ks 10. Celkové množstvo fosforového činidla 40-krát --- 1 súprava


vlastnosť 1. Pohodlný: prenosný typ a nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša, vhodný na vonkajšie použitie; 主 图 2.Fast-: Použite novú metódu, len 25 minút na ohrev činidla; 主 图 3. Presné - všetky skúšobné parametre sú v súlade s medzinárodnými normami;
 

Naša spoločnosť:

1.jpg2.jpg

Hot Tags: treska amoniak dusík celkový fosfát detekcia meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like