Analyzátor chemickej spotreby kyslíka

Analyzátor chemickej spotreby kyslíka

Chemický merací prístroj na meranie spotreby kyslíka LH-C3 sa široko používa pri monitorovaní kvality vody v oblasti ochrany životného prostredia, ropy, chemického priemyslu, zdravia atď. Chemický merací prístroj na kyslík je použiteľný pri analýze podzemných vôd CHSK (chemická kyslíková spotreba) povrchových vôd, odpadových vôd a priemyselných odpadových vôd.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Analyzátor chemickej spotreby kyslíka je použitie uzavretého katalytického trávenia a potom kolorimetrických meraní. Prístroj využíva pokročilú technológiu interferencie úzkopásmového pripojenia a mikropočítačové automatické spracovanie dát, priame zobrazenie. Tento nástroj je široko používaný v oblasti monitorovania životného prostredia, čistenia odpadových vôd a univerzít, výskumných ústavov a iných oddelení.

Jedinečný dizajn robí tieto výrobky v porovnaní s podobnými výrobkami s nižšou mierou poruchy, nižšou údržbou, nižšou spotrebou činidla a vyššími nákladmi.

Injekčné zložky: Peristaltické čerpadlo s vákuovým odsávaním a trubica čerpadla medzi činidlom vždy obsahuje vzduchovú náplň, aby sa zabránilo korózii potrubia, zatiaľ čo miešanie činidla je stručnejšie a pružnejšie.

Zapečatené zložky trávenia: vysokoteplotný systém vysokotlakového trávenia, ktorý urýchľuje proces reakcie, aby prekonal koróziu korózneho zariadenia pre expozíciu korozívnym plynom.

Model LH-C3 mini inteligentný násobok v jednom detekcii meter je nová generácia násobok v jednom metre, ktorý je podporovaný sami Hangzhou Lohand Biological Co, Ltd v roku 2017.It rieši problém, že keď ľudia zistia vonku bez elektriny power.It je vhodný pre test COD / celkový obsah fosforu / amoniakálneho dusíka povrchovej vody, podzemnej vody, pitnej vody, domácej odpadovej vody a priemyselnej odpadovej vody.

Upozornenie: Spoločnosť Lohand si vyhradzuje právo zmeniť a doplniť dizajn, konfiguráciu a vzhľad výrobku. Nebudeme si všimnúť samostatne, ak sa zmení vyššie uvedené parametre.

Náš prísľub:

Prístroj je striktne vyrábaný v súlade s ISO900 systémom riadenia kvality 2008. A pred odchodom z továrne absolvoval prísny test.

 

Bezpečnostné opatrenia:

Pred rozbalením, nastavením alebo obsluhou tohto prístroja si prečítajte celý tento návod. Venujte zvláštnu pozornosť všetkým vyhláseniam o nebezpečenstve a opatrnosti. V opačnom prípade môže dôjsť k vážnemu zraneniu obsluhy alebo poškodeniu zariadenia.

V rámci správnej laboratórnej praxe sa oboznámte s činidlami použitými v týchto postupoch. Pred použitím si prečítajte všetky štítky výrobkov a karty bezpečnostných údajov. Pri manipulácii s chemikáliami je vždy dobré používať ochranné okuliare. Postupujte opatrne podľa pokynov. Pri kontakte dôkladne opláchnite. Ak máte otázky týkajúce sa činidiel alebo postupov, kontaktujte nás.


parameter:

Meno Produktu

Chemický prístroj na meranie kyslíka

Rozsah merania

0-15000mg / l (COD)

0,00-50,00 mg / l (amoniakový dusík)

0,00 až 20,00 mg / l (celkový fosfor)

Zdroj svetla

LED

vlnová dĺžka

Dĺžkou 450 nm / 520N / 610nm

presnosť

± 5%

testovacia metóda

Rýchla digesčná spektrofotometria

pracovné podmienky

0-50 ° C, Rh: 0-80%

životnosť batérie

viac ako 30 hodín


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1. Prečo si nás vyberiete?

Čína Výrobca: Sme továrne, všetky naše cena je spodná cena a vždy hodnotu za peniaze.

Lacnejšia cena: Cena je možné predať na základe množstva, dodacích podmienok, veľkého množstva pre veľkú zľavu.

Najlepšia služba: Dobré pred a po predaji služby, čo potrebujeme, sú priatelia a dôveru.

Rozsiahle skúsenosti: Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou a vývojom nástrojov.

Nízka MOQ: Môže sa s vami dobre stretnúť.

OEM & ODM Prijaté: Môžeme vyrobiť na základe vášho dizajnu.

Vysoká kvalita: Máme prísny systém kontroly kvality, ktorý kontroluje kvalitu výrobkov pre všetkých našich zákazníkov.

Rýchle a lacné doručenie: Vždy sa snažíme najlepšie vybrať najlepšiu prepravnú spoločnosť pre našich zákazníkov.

2.Ak chcete dodať / prepravovať, používate?

Pre vzorky alebo skúšobnú malú objednávku vám ich môžeme zaslať spoločnosťou Air Express, napríklad DHL, FEDEX, UPS, TNT alebo EMS.

Pre veľké množstvo tovaru môžeme objednať loď do vášho prístavu námornou plavbou;

3.Ako o kvalite výrobkov?

Každé zariadenie sa musí pred odoslaním podrobiť 100% kontrole kvality a testu.

Naše výrobky získali certifikát CE.

4. Ako podať objednávku?

a pošlite nám otázku.

b: potvrďte svoje požadované produkty.

c: potvrďte cenu, cenu a ďalšie podrobnosti.

d: dokončenie platby.

e: začneme výrobu a usporiadame zásielku.

f: máte svoje výrobky.Hot Tags: chemický kyslík dopyt analyzátor tresky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť