Laboratórne vybavenie PH Meter

Laboratórne vybavenie PH meter PHS-550 je inteligentný pH meter riadený mikroprocesorom. Laboratórne vybavenie PH meter vyberá vysoko spoľahlivé dovážané integrované komponenty a je prísne kontrolované a zdokonaľované. Je stabilný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný. Laboratórne vybavenie PH meter je vhodné na presné meranie kyslosti (hodnota pH) a elektródového potenciálu (mV) roztoku v laboratóriu. Laboratórne vybavenie PH meter sa široko používa v elektrochemickej analýze ľahkého priemyslu, chemického priemyslu, farmaceutického priemyslu, potravín, epidémie, prevencie, ochrany životného prostredia, vzdelávania a vedeckého výskumu.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

pHmeter

Technické dáta:

Meno Produktu

Testovaná položka

Rozsah merania

rezolúcia

presnosť

Ďalšie technické údaje

PH meter PHS-550

PH

0,00-14,00

0,01

± 0,01

ATC: 0-100 ℃

Pracovné napätie:

9 V DC adaptér

Pracovné podmienky:

0-40 ℃

RH <>

2 body automaticky

kalibrácia

temp

0-100 ℃

1

1ORP

-1999 až +99 mV

1

1O nás

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.

Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!


prihláška

1. chemické inžinierstvo

2. čistička vody

3. monitorovacia stanica kvality vody

4. metalurgia

5. kováčstvo

6. textilný a polygrafický priemysel a priemysel farbenia

7. farmaceutický priemysel

8. vodné diela

9. poľnohospodárstvo

10. úprava vody

11. laboratórium


Hot Tags: laboratórne vybavenie ph meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like