Digitálny merač pH

Digitálny pH meter PH-2601 s vysokou presnosťou, vymeniteľná elektróda s automatickou teplotnou kompenzáciou v protisvetle a PH-2602 s zabudovanou dobíjateľnou batériou.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

PH-2601

Digitálny pH-meter pH-2601 bol špeciálne navrhnutý pre maximálne využitie. Displej na prednom paneli odhaľuje teplotu a hodnoty pH, ktoré digitálny pH meter meria.

1.jpg


PH-2601

PH meter PH-2602 bol špeciálne navrhnutý pre maximálne využitie. Praktická klávesnica na výber rôznych funkcií. Možnosť automatickej korekcie chýb merania vplyvom teploty. Displej na prednom paneli odhaľuje teplotu a PH alebo mV odčítané hodnoty. Tento prístroj má funkciu nabitia batérie. Môžete vykonať meranie v teréne. Okrem toho je PH-2602 vybavený indikátorom nízkej kapacity batérie, ktorý upozorňuje užívateľa, keď batéria potrebuje dobíjanie.

2.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Čo je vaše MOQ?

1 kus.

2. Aké služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Odpoveď: Vynikajúce produkty (osobitý dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas, jednoročná záruka, pošta a po službách); Profesionálne podnikové konzultácie.

3. Ako môžem získať vzorku? Aký je poplatok za výber vzorky? Je vratná?

Odpoveď: Prosím potvrďte u nás model, ktorý si zakúpite a predplatili ste vzorku poplatku, po vykonaní testu a kvalifikácie vzorky vrátime tento vzorkový poplatok pri umiestnení hromadnej objednávky. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od obdržania platby.

4.Môžete robiť OEM službu?

Odpoveď: Môžeme poskytnúť špecifické produkty potrebné po celom svete za výrazne nižšie náklady.

Spoločnosť Lohand tiež ponúka súkromný program označovania, ktorý poskytuje vysokokvalitné laboratórne dodávky za nižšie ceny.

Ak potrebujete ďalšie informácie týkajúce sa našich programov OEM alebo Private Label, kontaktujte nás bezplatne.


Hot Tags: digitálny pH meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť