Digitálny laboratórny Phetereter

1.Môžu súčasne skúšať 3 parametre; 2.Rýchla reakcia so stabilitou tovaru; 3.Použitie vysokorýchlostného mikroprocesorového čipu, stabilný výkon. 4. Vrchná doska; Vysoká presnosť; Vymeniteľná elektróda pH; Automatická kalibrácia; Elektróda ORP by sa mala kúpiť samostatne.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

digital laboratory ph meterdigitálny laboratórny ph meter

Úvod:

Laboratórne vybavenie PHmeter PHS-550 je inteligentný pH meter riadený mikroprocesorom. Laboratórne vybavenie PHmeter vyberá vysoko spoľahlivé dovážané integrované komponenty a je prísne kontrolované a zdokonaľované. Je stabilný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný. Laboratórne vybavenie PHmeter je vhodné na presné meranie kyslosti (hodnota pH) a elektródového potenciálu (mV) roztoku v laboratóriu. Laboratórne vybavenie PHmeter sa široko používa v elektrochemickej analýze ľahkého priemyslu, chemického priemyslu, farmaceutického priemyslu, potravín, epidémie, prevencie, ochrany životného prostredia, vzdelávania a vedeckého výskumu.


digitálny laboratórny ph meter

Technické dáta:

Meno Produktu

Testovaná položka

Rozsah merania

Rozhodnutie

presnosť

Ďalšie technické údaje

PHmeter laboratórne vybavenie PHS-550

PH

0.00-14.00

0.01

±0.01

ATC: 0-100 ℃

Pracovné napätie:

9 V DC adaptér

Pracovné podmienky:

0-40℃

RH <>

2 body automaticky

kalibrácia

temp

0-100℃

1

1ORP

-1999 až -1999 mV

1

1
digitálny laboratórny ph meter

FAQ:

1.Ako môžem získať vzorku? Aký je výberový poplatok? Je to vratné?

Odpoveď: Potvrďte, prosím, s nami model, ktorý si kúpite, a uhradili ste vzorový poplatok. Po testovaní a kvalifikácii vzorky vám tento vzorový poplatok vrátime, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od prijatia platby.

2.Aký je najvyšší čas?

Odpoveď: Spravidla to trvá 3-5 pracovných dní po prijatí platby.

3. Dokážete urobiť OEM servis?

Odpoveď: Môžeme poskytnúť konkrétne výrobky potrebné na celom svete za výrazne nižšie náklady. Lohand tiež ponúka program súkromného označovania, ktorý poskytuje vysoko kvalitné laboratórne potreby za nižšie ceny. Ak potrebujete ďalšie informácie o našich programoch OEM alebo Private Label, kontaktujte nás slobodne.

4.Môžeme si kúpiť 1 ks na testovanie vzoriek?

Odpoveď: Áno, radi Vám pošleme 1ks na testovanie kvality, ak máme skladom požadovaného modelu.

5.Aký je spôsob platby?

Odpoveď: Western Union, TT, Moneygram, Paypal, L / C, D / A, D / P atď.


digitálny laboratórny ph meter

O nás

Od svojho založenia v roku 2008 sme v čele' viedli sme priemysel vo vývoji inovatívnych riešení, ktoré vám pomôžu efektívnejšie a presnejšie hospodáriť s vodou.V širokom spektre priemyselných zariadení. Z komunálnych čistiarní odpadových vôd a pitnej vody v priemyselných odvetviach, ako sú potraviny a nápojov, výroby energie, chemickej výroby a ďalších desiatok ďalších. V rámci jednoduchosti použitia, presnosti a spoľahlivosti vytvárame naše portfólio riešení okolo jedinečných regulačných a prevádzkových výziev, ktorým vaše zariadenie čelí - umiestnením inžinierov a vedúcich závodov do popredia každého dizajnu a inovácie. Lohand má odborné znalosti a riešenia, ktoré vám pomôžu. To zahŕňa laboratórne prístroje, in-line procesné riešenia a systémy riadenia v reálnom čase, ako aj zbor profesionálov v oblasti servisu a školenia, aby vás udržali v chode a fungovali s maximálnou účinnosťou.


Hot Tags: digitálny laboratórny ph meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like