Benchtop Ph Meter

Laboratórne vybavenie PH meter PHS-550 je inteligentný pH meter riadený mikroprocesorom. Laboratórne vybavenie PH meter vyberá vysoko spoľahlivé dovážané integrované komponenty a je prísne kontrolované a zdokonaľované. Je stabilný, spoľahlivý a ľahko ovládateľný. Laboratórne vybavenie PH meter je vhodné na presné meranie kyslosti (hodnota pH) a elektródového potenciálu (mV) roztoku v laboratóriu. Laboratórne vybavenie PH meter sa široko používa v elektrochemickej analýze ľahkého priemyslu, chemického priemyslu, farmaceutického priemyslu, potravín, epidémie, prevencie, ochrany životného prostredia, vzdelávania a vedeckého výskumu.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

stolný ph meter

1.Môžu súčasne skúšať 3 parametre;

2.Rýchla reakcia so stabilitou tovaru;

3.Použitie vysokorýchlostného mikroprocesorového čipu, stabilný výkon.

4. Vrchná doska; Vysoká presnosť; Vymeniteľná elektróda pH; Automatická kalibrácia; Elektróda ORP by sa mala zakúpiť samostatne.

benchtop ph meter

benchtop ph meter Technické údaje:

Meno Produktu

Testovaná položka

Rozsah merania

Rozhodnutie

presnosť

Ďalšie technické údaje

Laboratórne vybavenie PH meter PHS-550

PH

0,00-14,00

0,01

± 0,01

ATC: 0-100 ℃

Pracovné napätie:

9 V DC adaptér

Pracovné podmienky:

0-40 ℃

RH <>

2 body automaticky

kalibrácia

temp

0-100 ℃

1

1

ORP

-1999 až +99 mV

1

1

benchtop ph meter MARKETING INVESTMENT

Spoločnosť Hangzhou Luheng Biotechnology Co., Ltd. sa od svojho založenia zameriava na vybudovanie prvej značky v oblasti testovania kvality vody v Číne a túži prispieť k čínskej ochrane životného prostredia. Snažíme sa o najvyspelejšie technológie, najlepšie popredajné služby a najrovnomernejšiu politiku spolupráce a reciprocity. V prípade spolupracujúcich obchodníkov vytvoríme primeraný systém predaja cien, ktorý zabezpečí zisk; zodpovedný za všetky práce po predaji produktov, aby ste ušetrili váš drahocenný čas; prostredníctvom technickej inovácie excelentnosti s cieľom zabezpečiť, aby kvalita našich výrobkov bola dlhodobo vedúcimi výrobkami na trhu. Úprimne pozývame zainteresovaných partnerov zo všetkých priemyselných odvetví, aby sa k nám pripojili a vytvorili spoločnú svetlú budúcnosť.


stolný ph meter

PRIDAŤ: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, No.63, Jiuhuan Rd, Mesto Jiubao, Jianggan Dist
TEL: + 86-571-85050999
MOBIL: +8613123950066

Wech: 13123950066

E-MAIL: info@lohand.net


Hot Tags: benchtop ph meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like