Vodivosť vody

Vodivosť vody

Tento merací prístroj na meranie vodivosti DDS-22C sa používa hlavne na meranie vodivosti všetkých druhov kvapalín. Keď sa elektródy s konštantnými 0,1 špecifikácie, meranie vodivosti čistej vody alebo vysokej čistú vodu. Môže byť široko používaný v ľahkom priemysle, chemickom priemysle, potravinárstve, medicíne, zdravotníctve, energetike, ochrane životného prostredia a vzdelávacích a vedeckých výskumných oddeleniach.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Názov výrobku: vodivosť merača vodivosti

Model: DDS-22C

Vodivosť meradla vodivosti vodivosti DDS-22C sa používa hlavne na meranie všetkých druhov vodivosti kvapaliny. Keď sa elektródy s konštantnými 0,1 špecifikácie, meranie vodivosti čistej vody alebo vysokej čistú vodu. Môže byť široko používaný v ľahkom priemysle, chemickom priemysle, potravinárstve, medicíne, zdravotníctve, energetike, ochrane životného prostredia a vzdelávacích a vedeckých výskumných oddeleniach.

1.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Ako o preprave?

1) V prípade objednávky na vzorky by to bolo zaslané expresnou spoločnosťou ako UPS, Fedex, TNT atď. Máme s nimi silnú spoluprácu a ak máte výslovne vyzdvihnúť účet, nebudete musieť zaplatiť.

2) Pre hromadnú objednávku, by sa poslal po mori.Máme našu spoluprácu prepravcu a môžete tiež použiť svoje vlastné prepravcu.

2.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

3. Prečo si nás vyberiete?

1). Máme vlastnú továreň so silným výskumným a vývojovým centrom a tímom QA, ktorý dokáže zabezpečiť, aby bol tovar poslaný včas a v najvyššej kvalite.

2). Máme skúsených a špecializovaných členov, ktorí Vám ponúknu profesionálne a spoľahlivé predprodejné a popredajné služby.

3). Poslali sme zákazníkov s najnižšou veľkoobchodnou cenou.Hot Tags: vodivosť vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like