Vodné skúšobné súpravy aquiculture

Program testovania kvality vody akvakultúry
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vodné skúšobné súpravy aquiculture

aquiculture water test kits

Vodné skúšobné súpravy aquiculture

Názov produktu

Číslo modelu

Skúšobná položka

nie. Skúšok

Trvanlivosť

rybník vodné Test Kit

Aquiculture set

LH2037

PH, amoniak, dusitan, sulfid,

50/škatuľa

1 rok

Vodné skúšobné súpravy aquiculture

Hodnota pH je hodnota merania kyslosti a zásaditosť vody, známej tiež ako index koncentrácie vodíka. pH je dôležitým základom pre odrážajúce zloženie a aktivitu rias, stabilitu faktorov kvality vody a organické znečistenie v spodnej časti rybníka, a je dôležitým ukazovateľom kvality vody. Jeden. pH ovplyvňuje uhlíkový zdroj a aktivitu stopových prvkov vo vodnom tele, fyziologické funkcie vodných živočíchov a biologické zloženie mikroekológie, ktoré poľnohospodári vždy oceňujú.

V akvakultúre je vhodný rozsah pH pre väčšinu sladkovodných vodných živočíchov 6,5-9.0 a najvhodnejší rozsah pH je 7,5-8.5 pre slabo alkalické vodné útvary. Keď je hodnota pH vodného telesa nižšia ako 7, je kyslá a pod 5 je silne kyslá.

Mechanizmus a nebezpečenstvo vysokej hodnoty pH: rast rias a rozmnožovanie, konzumovať veľké množstvo oxidu uhličitého (oxid uhličitý) vo vode, čo spôsobuje, že vodný organizmus PH hodnota rýchlo stúpať (nadmerný rast a rozmnožovanie fotosyntetických baktérií tiež spôsobí, že hodnota PH stúpať). Hodnota PH je relatívne vysoká. Amónny dusík existuje vo forme amoniaku molekulárneho dusíka vo vodnom tele, čo zvyšuje toxicitu amoniaku dusíka. Okrem toho, kvalita vody s vysokou hodnotou PH má žieravý účinok na Gill tkanív.

Mechanizmus a poškodenie nízkej hodnoty pH: vodný organizmus je anoxický a vodný organizmus má príliš veľa organických látok. V rámci pôsobenia anaeróbnej fermentácie anaeróbnych baktérií sa produkuje veľké množstvo organickej kyseliny, čo spôsobuje, že hodnota pH vodného útvaru je nízka. PH je nízka, patogénnych baktérií sú náchylné na množenie, a toxicita sírovodíka je posilnená.


Hot Tags: aquiculture vodné testovacie súpravy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť