Digitálny PH meter pre akvárium

PH-025 je tak populárny v akváriách, bazénoch a oblastiach na úpravu vody vďaka svojej nízkej cene, vysoko kvalitnej vodotesnej elektróde a malému tvaru.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

technické údaje

Akvárium digitálny PH meter PH-025

funkcie:

• DC 6V s adaptérom alebo 4 * 1,5V (AG13)

• Môže byť použitý online

• Vodotesná elektróda s dlhým vlascom

• Jednoduchá 1 alebo 2 bodová manuálna kalibrácia

• Životnosť batérie 500 hodín

• Jednoduché použitie

• Ekonomické


1. Úvod

PH-025 je tak populárny v akváriách, bazénoch a oblastiach na úpravu vody vďaka svojej nízkej cene, vysoko kvalitnej vodotesnej elektróde a malému tvaru.

Kalibrácia sa vykonáva manuálne v bode 1 alebo 2 pomocou trimra umiestneného na boku testera.

Môžete si vybrať typ adaptéra alebo typ batérie s výdržou 500 hodín nepretržitej prevádzky, PH-025 bude poskytovať týždne poslednej skúšky on-line, než je nutné vymeniť batérie.


2. Technické údaje

rozsah

0.00-14.00pH

rezolúcia

0.01pH

presnosť

± 0.1pH

Kalibrácia pH

Manuálne, v jednom alebo dvoch bodoch

Typ / životnosť batérie

4 * 1,5 V, lítiová batéria, približne 500 hodín nepretržitého používania

prostredie

0 až 50 ° C (32 až 122 ° F); Relatívna vlhkosť max. 95%

rozmer

60 * 55 * 23 mm

závažia

75g


Najčastejšie otázky

Čo je to pH?

Meranie pH (potenciál vodíka) odhaľuje, či je roztok kyslý alebo zásaditý (tiež zásaditý alebo zásaditý). Ak má roztok rovnaké množstvo kyslých a alkalických molekúl, pH sa považuje za neutrálne. Veľmi mäkká voda je zvyčajne kyslá, zatiaľ čo veľmi tvrdá voda je zásaditá, aj keď nezvyčajné okolnosti môžu viesť k výnimkám. Stupnica pH je logaritmická a pohybuje sa od 0,0 do 14,0, pričom 7,0 je neutrálny. Hodnoty nižšie ako 7,0 znamenajú kyslé roztoky, zatiaľ čo vyššie hodnoty znamenajú zásadité alebo zásadité roztoky. Niektoré extrémne látky môžu mať skóre nižšie ako 0 alebo vyššie ako 14, ale väčšina spadá do rozsahu.

Musí byť moja pH elektróda mokrá?

Všetky sklenené elektródy majú žiarovku, ktoré sa musia udržiavať hydratované a referenčné spojenie, ktorá musí byť udržiavaná vlhká, aby sa zabránilo nadmernému úniku vnútorného roztoku elektrolytu z referenčného spojenia.

V čom mám uchovávať pH elektródu?

Ideálne je, ak roztok na skladovanie má rovnaké chemické zloženie, ako je to v samotnej elektróde, ale ak to nie je k dispozícii, použite tlmivý roztok 4 alebo 7. NIKDY SKLADUJTE V ČISTEJ (DESTILOVANEJ) VODE !!! V prípade elektród, ktoré sú trvalo ponorené, skladovanie nie je problémom, pretože sú neustále mokré.


O nás

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, dusík amoniak, celkový fosfor, integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor COD, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí.

Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!


Hot Tags: akvárium digitálny ph meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť