Súprava na testovanie kvality vody akvakultúry

Funkcia: 1. Jednoduché a jednoduché - pomocou vizuálnej kolometrie alebo titrimetrické metódy, môžu používatelia dokončiť test nezávisle bez špecializovaného tréningu. 2. Rýchle a efektívne - niekoľko minút stačí na dokončenie analýzy jednej vzorky vody. Nie je potrebné žiadne iné meradlo pre testovanie. 3. Presné a spoľahlivé - testovacia metóda pochádza z medzinárodného štandardu, resuit môže byť rozpoznaný svet široko. 4. Inteligentné a prenosné - malá veľkosť, ľahká hmotnosť. Široko používaný v potravinách, nápojoch, vedeckých, poľnohospodárskych, environmentálnych, monitorových a všetkých ostatných súvisiacich oblastiach.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

súprava na testovanie kvality vody akvakultúry

aquaculture water quality test kit


súprava na testovanie kvality vody akvakultúry

Názov produktu

Číslo modelu

Skúšobná položka

nie. skúšok

Trvanlivosť

súprava na testovanie kvality vody akvakultúry

LH2037

Ph, amoniak, dusitan, sulfid, robiť

50 testov na položky /škatuľa

1 rok


súprava na testovanie kvality vody akvakultúry

Používanie kolorimetrického grafu
Odber vzoriek
Naplňte skúmavku skúšobnou kvapalinou na určitú úroveň špecifikovanej v návode;
2 Pridanie činidla
Pridajte jedno balenie činidla (alebo dve rôzne činidlá podľa pokynov), potom zatvorte veko a hojdajte trubicu, aby sa činidlo dôkladne rozpustilo.
3.Porovnajte farbu kvapaliny s kolorimetrickým grafom
A.Položte kolorimetrický graf rovno pod primerané svetlo
B.Dajte trubice nad kolorimetrický graf vertikálne
C.Porovnajte farbu testovacej kvapaliny s farbou na kolorimetrickom grafe, zistite rovnakú farbu a získajte sústredenie.

MARKETINGOVÉ INVESTÍCIE

Od svojho založenia, Hangzhou Luheng Biotechnology Co, Ltd sa snaží vybudovať prvú značku v číne oblasti testovania kvality vody, a túži prispieť k ochrane životného prostredia v Číne príčinu. Presadzujeme najpokročilejšie technológie, najlepšie popredajné služby a najrovnomernenejší politiku spolupráce a reciprocity. Pre kooperatívnych obchodníkov vytvoríme systém primeraného predaja cien na zabezpečenie zisku; zodpovedný za všetky popredajné práce produktov, aby ste ušetrili drahocenný čas; prostredníctvom technickej inovácie excelentnosti, aby sa zabezpečilo, že naša kvalita výrobkov je dlhodobým vedúcim produktom na trhu. Úprimne pozývame zainteresovaných partnerov zo všetkých odvetví, aby sa k nám pripojili a spoločne vytvorili svetlú budúcnosť.

 

súprava na testovanie kvality vody akvakultúry

Poznámky k rýchlej detekcii kvality vody:

1. Kvapalina, ktorá sa má testovať, je bezfarebná alebo ľahká a farebná kvapalina musí byť odfarbená na detekciu (môže byť adsorbovaná s aktívnym uhlí). Kvapalina, ktorá sa má testovať, by sa mala ponechá na určitú dobu, aby sa jasne zúčastnila na testovaní.

2.PH kvapaliny, ktorá sa má merať, by malo byť v rámci špecifikovanej hodnoty a tie, ktoré presahujú rozsah, by sa mali vopred upraviť.

3. Kolometria musí byť dokončená v určenom čase a výsledok detekcie presahujúci zadaný čas je neplatný.

4. Koncentrácia roztoku, ktorý sa má testovať, by sa mala zriediť a testovať po prekročení rozsahu skúšobného papiera. Na riedenie sa môže použiť zriedená voda a vyčistená voda.

5. Pri vyberaní testovacieho prúžku sa nedotýkajte reakčnej oblasti na prednom konci pásu prstami, aby ste nekontaminovali testovací prúžok a neovplyvnili detekciu.

6. Uchovávajte ho na chladnom a suchom mieste. Po vybratí požadovaného skúšobného papiera včas zatvorte uzáver fľaše, aby ste zabránili oxidácii testovacieho papiera pri dlhodobom vystavení vzduchu.


súprava na testovanie kvality vody akvakultúry

1. Testovacie normy a metódy

Rozpustený kyslík, spoločné detekčné metódy rozpusteného kyslíka sú, elektrochemická metóda, fluorescenčná metóda a metóda chemického činidla (jódmetrická metóda).

Elektrochemická metóda, t. j. polarografický rozpustený kyslík alebo membránový rozpustený kyslík (HJ / 506-2009), sa často používa na detekciu prírodnej vody, povrchovej vody a niektorých kanalizačných odvetví. Funkcie, jednoduchá obsluha, ľahko ovládať, nízke náklady na použitie, a môže realizovať on-line real-time detekcie funkcie.

Široko sa používa fluorescenčná metóda, metóda merania rozpusteného kyslíka založená na princípe fluorescenčného kalenia. Funkcie, jednoduchá obsluha, ľahko sa prenáša, ale vysoké náklady.

Jódometrická metóda, ktorá používa redoxné reakcie na detekciu rozpusteného kyslíka vo vode, je štandardnou metódou na meranie rozpusteného kyslíka vo vode. Charakteristické je, že náklady sú nízke, ale prevádzka je zložitá a požiadavky sú vysoké. Funkciu detekcie online v reálnom čase nie je možné realizovať.

2. detekcia hodnoty pH, spoločnými detekčnými metódami sú metóda sklenenej elektródy a kolorimetrická metóda pH.

Metóda sklenenej elektródy sa vyznačuje vysokou presnosťou detekcie, malými faktormi rušenia, pohodlnou obsluhou, ľahko sa prenáša a dokáže realizovať online funkciu detekcie v reálnom čase.

Kolometria. Je založený hlavne na princípe, že niektoré farsné farby produkujú špecifické farebné zmeny s pH zmenami v roztoku. Charakteristika je jednoduchá prevádzka a nízke náklady, ale existuje veľa faktorov rušenia, ktoré nemôžu byť detekované on-line v reálnom čase.

3. Dusík amoniak, detekčná metóda použitá v akvakultúre je zvyčajne Nesslerova reagenčná metóda, metóda kyseliny salicylovej alebo elektródová metóda. Presnosť detekcie Nesslerovej reagenčnej metódy a metódy kyseliny salicylovej je vysoká a interferencia je malá. Ak je to on-line, cena je vysoká, ale kyselina salicylová metóda je výrazne ovplyvnená teplotou, a vodný kúpeľ kúrenie by malo byť vykonané pod 15 stupňov. Metóda elektród má nízku presnosť, vysoký detekčný limit a vysokú cenu.

4. Dusitan, metóda použitá na detekciu dusitanov je zvyčajne spektrofotometria. Dusitan vo vode reaguje činidlom na vytvorenie červenej látky. Hĺbka červenej farby odráža úroveň obsahu dusitanov. Čím vyššia je hlboká koncentrácia.

5. Sulfid, metóda použitá na detekciu sulfidu je zvyčajne spektrofotometrická metóda. Sulfid vo vode reaguje činidlom na vytvorenie modrej látky. Hĺbka modrej látky odráža hladinu sulfidu. Čím hlbšie, tým modrá Čím vyššia je koncentrácia.

6. Úplná tvrdosť. Metóda použitá na testovanie celkovej tvrdosti je zvyčajne titrácia EDTA.

7. Celková zásaditosť, metóda titrácie.


Hot Tags: akvakultúry kvality vody test kit, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like