6 na 1 stolný vodný testovací analyzátor

Funkcia: Multifunkčná detekcia, jednoduché použitie, automatická kompenzácia chyby, ktorá v dôsledku zmeny teploty počas merania môže byť na obrazovke zobrazená: PH, MV, CF, TDS, hodnota teploty a vodivosť; dobíjacie batérie, ľahko prenášateľné vonku na meranie; nízke napätie pripomínajúce nabíjanie v čase; nákladovo efektívne, ideálna voľba pre laboratórium.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Analyzátor 6 na 1 stolný test na vodu

6 in 1 benchtop water test analyzer

Analyzátor 6 na 1 stolný test na vodu

Multikarameterový merač PH-2603 bol špeciálne navrhnutý pre maximálne využitie. Praktická klávesnica pre výber rôznych funkcií. Možnosť automatickej korekcie chýb v meraní v dôsledku teploty. Na displeji na prednom paneli sa zobrazujú hodnoty PH mV EC CF alebo TDS, ktoré prístroj odobral. Tento prístroj má funkciu nabíjania batérie, budete môcť vykonávať meranie v teréne. Navyše, PH-2603 je vybavený indikátorom slabej batérie, ktorý upozorňuje užívateľa, keď je potrebné batériu nabiť.


Analyzátor 6 na 1 stolný test na vodu

MODEL

PH-2603

Rozsah merania

pH: 0,00 ~ 14,00

mV: 0 ~ ± 1999 mV

°C: 0~100°C

EC: 0,00 ~ 19,99 ms / cm

CF: 0,0 ~ 199,9CF

TDS: 10 ~ 19990 ppm

Rozhodnutie

pH: 0,01 pH

mV: 1 mV

°C: 0.1°C

EC: 0,01 ms / cm

CF: 0,1CF

TDS: 10 ppm

presnosť

pH: ± 0,01 pH

mV: ± 1 mV

°C: ±0.4°C

EC.CF.TDS: ± 2% FS

Vstupná impedancia

102 Ω

Kalibrácia

1 alebo 2 bod

Pracovná teplota

0~95°C

Moc

DC9V / 200 mA alebo nabíjateľná batéria

Prevádzkové podmienky

5 ~ 60 ° C, RH≤95% (bez magnetickej interferencie okolo glukomera GG; nápadné centrum)

rozmer

208 x 200 x 76 mm

závažia

510g


Analyzátor 6 na 1 stolný test na vodu

Meranie pH: Zapína elektródu PH, snímač teploty a zdroj energie. Prepínač DC / RB musí zvoliť DC. Zapnite glukometer stlačením tlačidla ON / OFF. Odstráňte ochranné viečko elektródy PH a potom ponorte elektródu PH a sondu teploty do testovanej vzorky. Jemne zamiešajte a počkajte na symbol stability. Na displeji sa automaticky zobrazí hodnota pH kompenzovaná teplotou. Po použití opláchnite elektródu čistou vodou, nasaďte ochranný kryt elektródy.


Analyzátor 6 na 1 stolný test na vodu

MERANIA ORP: Meranie potenciálu redukcie oxidácie (ORP) poskytuje kvantifikáciu oxidačnej alebo redukčnej sily testovanej vzorky. Pripojte elektródu ORP ku konektoru PH. Ak chcete vstúpiť do režimu mV, zapnite prístroj a stlačte tlačidlo mV, až kým sa displej nezmení na mV. Potom ponorte elektródu ORP do testovanej vzorky a nechajte čas na stabilizáciu odčítania.


Analyzátor 6 na 1 stolný test na vodu

MERANIE TEPLOTY: Uistite sa, že teplotná sonda je pripojená k glukomeru. Zapnite prístroj a stlačením tlačidla vyberte režim teploty. Ponorte teplotnú sondu do vzorky, nechajte ju stabilizovať a odčítajte hodnotu teploty.


Analyzátor 6 na 1 stolný test na vodu

Merania ECCF alebo TDS: Pripojte elektródu EC ku konektoru EC. Ak chcete vstúpiť do režimu EC CF alebo TDS, zapnite prístroj a stlačte tlačidlo MODE, až kým sa displej nezmení na ms / cm CF alebo ppt. Potom ponorte elektródu EC do testovanej vzorky a nechajte čas na stabilizáciu odčítania.
Hot Tags: 6 v 1 stolný analyzátor vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like