Prenosný digitálny merač slanosti

Funkcia: Vysoká presnosť detekcie Automatická kompenzácia teploty Čítanie v sekundách Vodotesný dizajn Nízkoenergetický čip Elektróda Snímač teploty
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

portable digital salinity meter


prenosný digitálny merač slanosti

Rozsah merania

0.1%-3.0%

Nízka spotreba energie

Automatické vypnutie do 2 minút

Vodeodolný

IP65

Rozsah teplotnej kompenzácie

0~60℃

Špecifikácia batérie

3V (Model: 2032)

Pracovný prúd

2,5 mA

Kapacita gombíkov

210mAh

Rozsah chýb

0.01%-1.99% ±0.1% 2.00%-3.00% ±0.2%

rozmer

188x35x18mm

vážiť

43g


prenosný digitálny merač slanosti

Ako použiť

1.Stlačte tlačidlo napájania, aby ste zapli glukometer a ikonu krátkej linky

2.Ak otočíte testovací objekt, ikona krátkej línie prestane blikať a zobrazí sa výsledok testu.

3. Merací prístroj môže testovať nepretržite viackrát, aby sa zaistila presnosť, je lepšie vyčistiť merací prístroj pred testom.

4.Po skúške vyčistite glukomer neutrálnym čistiacim prostriedkom a čistou vodou, navlhčite vlhkou handričkou vlhkú handričku a nasaďte ochrannú zátoku.

5. Pri skúšaní sa hlava meradla nemôže dotýkať nádoby.

6.Ak je meranie mimo dosahu, prístroj zobrazí „HHHH“.

7.Prístroj sa automaticky vypne bez činnosti na 1 minútu.

8. Pri testovaní čistej vody rozhranie bliká a nezobrazujú sa žiadne údaje.


prenosný digitálny merač slanosti

Kalibračná metóda digitálneho merača slanosti

V vypnutom stave zasuňte merač slanosti do kalibračného roztoku slanosti, stlačte a podržte vypínač, kým nebude prítomný CCCC, a po dokončení automatickej kalibrácie sa vráťte do hlavného rozhrania. Kalibrácia je vykonaná

Tipy: Pri testovaní čistej vody rozhranie bliká a nezobrazujú sa žiadne údaje

prenosný digitálny merač slanosti

Koncept čistoty vody

Čistota vody sa často meria jej obsahom solí alebo odporom. Elektrický odpor sa vzťahuje na elektrický odpor meraný v objeme 1 cm x cm v reze a 1 cm na dĺžku a jednotkou je ohm& # 215; cm. Podľa rôznych požiadaviek rôznych priemyselných odvetví na kvalitu vody sa čistota vody môže rozdeliť na tieto štyri typy: odsolená voda: vo všeobecnosti sa týka vody s vysokým obsahom solí po čiastočnom odsoľovaní, aby sa z nej stala sladká voda pre domácnosť a výrobu. , morská voda a slaná voda Odsoľovanie patrí do tejto kategórie. Demineralizovaná voda: ekvivalentná obyčajnej destilovanej vode. Väčšina silných elektrolytov vo vode bola odstránená a zostávajúci obsah soli je asi 1-5 mg / l. Odpor vody pri 25 stupňoch je 0,1 - 1,0 MΩ.cm. Čistá voda: známa tiež ako deionizovaná voda. Väčšina silných elektrolytov vo vode bola odstránená a slabé elektrolyty boli do istej miery odstránené a zostávajúci obsah soli je pod 1,0 mg / l. Odpor vody pri 25 stupňoch je 1,0 až 10 MΩ.cm. Voda vysokej čistoty: známa tiež ako ultračistá voda. V tomto okamihu boli takmer všetky elektrolyty vo vode odstránené a koloidné mikróby, rozpustené plyny a organické látky vo vode boli odstránené na minimum. Pred použitím je potrebné konečné ošetrenie, aby sa zabezpečila vysoká čistota vody. Zostávajúci obsah soli vo vysoko čistej vode by mal byť asi 0,1 mg / l. Pri 25 stupňoch je odpor vody nad 10 MΩ.cm. Teoreticky by mal byť odpor čistej vody (tj ideálnej čistej vody) rovný 18,3 MΩ.cm (pri 25 stupňoch).


Hot Tags: prenosný digitálny merač slanosti, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť