Hand Hold Meter

Funkcia: Vysoká presnosť detekcie Automatická kompenzácia teploty Čítanie v sekundách Vodotesný dizajn Nízkoenergetický čip Elektróda Snímač teploty
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

ruka drží meter slanosti


hand hold salinity meter


ruka drží meter slanosti

Rozsah merania

0.1%-3.0%

Nízka spotreba energie

Automatické vypnutie do 2 minút

Vodeodolný

IP65

Rozsah teplotnej kompenzácie

0~60℃

Špecifikácia batérie

3V (Model: 2032)

Pracovný prúd

2,5 mA

Kapacita gombíkov

210mAh

Rozsah chýb

0.01%-1.99% ±0.1% 2.00%-3.00% ±0.2%

rozmer

188x35x18mm

vážiť

43g


ruka drží meter slanosti

Čo je obsah soli?

Slanosť (tiež nazývaná slanosť) vody je množstvo soli vo vode. Pretože rôzne soli vo vode všeobecne existujú vo forme iónov. Preto sa môže obsah soli vyjadriť aj ako súčet množstiev rôznych katiónov a aniónov vo vode. Obsah soli vo vode sa líši od významu rozpustených tuhých látok. Pretože rozpustené pevné látky zahŕňajú nielen rozpustené soli vo vode. Zahŕňa tiež organické látky. Súčasne sa obsah solí vo vode líši od významu celkových tuhých látok. Pretože celkové pevné látky zahŕňajú nielen rozpustené pevné látky. Zahŕňa tiež suspendované tuhé látky, ktoré sú nerozpustné vo vode. Rozpustené tuhé látky Celkový obsah tuhých látok je vyšší ako množstvo soli. Avšak za menej prísnych okolností, keď je voda relatívne čistá, je obsah organických látok vo vode relatívne malý a niekedy sa aj obsah rozpustených tuhých látok používa na priblíženie obsahu soli vo vode. Ak je voda obzvlášť čistá, je obsah suspendovaných tuhých látok relatívne malý (napríklad podzemná voda), takže niekedy sa môže celkový obsah tuhých látok použiť aj na priblíženie obsahu solí vo vode.


ruka drží meter slanosti

Založená v roku 2008 Hangzhou Lohand Biological TechnologyCo., Ltd je národný high-tech podnik zameraný na výskum, vývoj, výrobu a predaj produktov na monitorovanie kvality vody. Spoliehajúc sa na technológiu vedeckého výskumu univerzity v Zhejiang, spoločnosť Thecompany založila zosilňovač RGG; D centrá v Jianggan ScienceTechnology Park a West Lake ScienceTechnologyPark. Lohandhas vyvinul viac ako 100 inovácií v priemysle kvality vody, vrátane vysoko presných prístrojov na analýzu kvality vody, online monitorovacieho zariadenia internet vecí, elektrochemických senzorov, rýchlych diagnostických reagencií a testovacích prúžkov. Produkt má desiatky národných patentov. Spoločnosť je priekopníkom v priemysle rýchleho monitorovania. kvality vody pre domácnosť.
Spoločnosť má v súčasnosti viac ako 200 ľudí, vrátane takmer 40 R& Zamestnanci D a viac ako 15 ľudí má stredné a vyššie odborné a technické tituly. Podnik pokrýval celú krajinu, vyvážal do Európy, Ameriky, Ázie, Afriky, Japonska a ďalších krajín a postupne vybudoval globálnu sieť prevádzky a služieb.
Spoločnosť vždy dodržiavala obchodnú filozofiu spoločnosti" zameriava sa na kvalitu a neustále inovuje a vytvára hodnotu pre zákazníkov" ;. S normalizovanou výrobou podľa normy ISO9001, intenzívnym riadením, silnou technickou silou a perfektným popredajným servisom otvára nový kurz v oblasti kontroly kvality vody.


ruka drží meter slanosti

PROCES SPOLUPRÁCE

1 、 Telefón, sieť, konzultácie na mieste, ústne alebo textové získavanie informácií o spoločnosti a produkte;

2 、 Získajte informácie o produkte e-mailom alebo e-mailom, aby ste získali prehľad o informáciách o spoločnosti a produkte;

3 、 Vyplňte registračný formulár spolupráce, aby ste porozumeli politike spolupráce s výrobkami;

4 、 Spoločnosť kontroluje a vyhodnocuje kredity za spoluprácu;

5 、 Hĺbková diskusia o podrobnostiach spolupráce;

6 、 dosiahnutie zámerov spolupráce;

7 、 podpis dohody o spolupráci;

8, platba;
9 、 Dodávka / kontrola


ruka drží meter slanosti

PRIDAŤ: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, No.63, Jiuhuan Rd, Mesto Jiubao, Jianggan Dist
TEL: +86-571-85050999
MOBIL: +8613123950066

Wech: 13123950066

E-mail: info@lohand.net


Hot Tags: ruka drží meter slanosti, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like