Digitálny merač slanosti

Funkcia: Vysoká presnosť detekcie Automatická kompenzácia teploty Čítanie v sekundách Vodotesný dizajn Nízkoenergetický čip Elektróda Snímač teploty
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

digital salinity meter

digitálny merač slanosti

Digitálny merač slanosti je nový produkt uvedený na trh spoločnosťou 2019 spoločnosti Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. Široko sa používa v priemyselných odvetviach, ako je výroba solí, potraviny, nápoje, poľnohospodárska výroba a vedecký výskum.

digitálny merač slanosti

Rozsah merania: 0. 1% - 3,0%

Nízka spotreba energie: Automatické vypnutie do 2 minút

Vodotesnosť: IP 65

Rozsah teplotnej kompenzácie: 0 ~ 60 ℃

Špecifikácia batérie: 3 V (Model: 20 3 2)

Pracovný prúd: 2. 5 mA

Kapacita tlačidla: 210 mAh

Rozsah chýb: 0. {{{1}}% - 1. 99% ± 0. 1% 2. 00% -3,00% ± 0 . 2%

Rozmery: 188 x 35 x 18 mm

Váha: 43 g


digitálny merač slanosti

Merač slanosti

Na rýchle stanovenie obsahu soli (chlorid sodný) hmotnostné percento alebo index lomu. Vo veľkej miere sa používa v priemyselných odvetviach, ako je výroba soli, potravín a nápojov, ako aj v poľnohospodárskej výrobe a vedeckom výskume.

Pretože svetlo vstupuje do iného média, keď vstupuje do iného média, dochádza k javu lomu a pomer sínusového uhlu dopadu je konštantný. Tento pomer sa nazýva index lomu. Použitím obsahu rozpustnej látky v soľnom roztoku a indexu lomu, ktorý je priamo úmerný bežnému prostrediu, je možné zmerať index lomu soľného roztoku tak, že merač slanosti / refraktometer môže vypočítať koncentráciu soli. Poznámka: Merač slanosti je druh refraktometra (refraktometer)

Vďaka jednoduchej obsluhe môžu používatelia rýchlo prečítať koncentráciu soli alebo špecifickú hmotnosť morskej vody. Môže sa použiť na riadenie koncentrácie morskej vody používanej v oceánoch, rybárskych revíroch a na farmách, morskej alebo umelej morskej vody používanej v akváriách a slanej vody používanej na skladovanie rýb.


digitálny merač slanosti

Čo je obsah soli?

Slanosť (tiež nazývaná slanosť) vody je množstvo soli vo vode. Pretože vo vode existujú rôzne soli vo forme iónov. Preto sa môže obsah soli vyjadriť aj ako súčet množstiev rôznych katiónov a aniónov vo vode. Obsah solí vo vode sa líši od významu rozpustených tuhých látok. Pretože rozpustené tuhé látky zahŕňajú nielen rozpustené soli vo vode. Zahŕňa tiež organické látky. Súčasne sa obsah solí vo vode líši od významu celkových tuhých látok. Pretože celkové pevné látky zahŕňajú nielen rozpustené pevné látky. Zahŕňa tiež suspendované tuhé látky, ktoré sú nerozpustné vo vode. Rozpustené tuhé látky Celkový obsah tuhých látok je vyšší ako množstvo soli. Avšak za menej prísnych okolností, keď je voda relatívne čistá, je obsah organických látok vo vode relatívne malý a niekedy sa aj obsah rozpustených tuhých látok používa na priblíženie obsahu soli vo vode. Ak je voda obzvlášť čistá, je obsah suspendovanej pevnej látky relatívne malý (ako je podzemná voda), takže niekedy sa môže celkový obsah pevnej látky tiež použiť na priblíženie obsahu soli vo vode.


Hot Tags: digitálny merač slanosti, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť