Merač slanosti

Merač slanosti

Ručný refraktometer LH-Y28 s dvojitou špecifickou hmotnosťou a váhou na tisíc (0/00). Tento prístroj je navrhnutý špeciálne pre akváriá a je ideálny na rýchle a presné stanovenie salinity.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Ručný merač slanosti s dvojitou špecifickou hmotnosťou a váhou na tisíc (0/00). Tento prístroj je navrhnutý špeciálne pre akváriá a je ideálny na rýchle a presné stanovenie salinity. Plne automatická teplotná kompenzácia (ATC) v rozsahu 10 ° až 30 ° C eliminuje potrebu grafov teplotnej kompenzácie. Vysoký kontrast biely na modrej pre ľahkú čitateľnosť. Obsahuje mäkké puzdro na prenášanie.


Návod na použitie:

Pomocou jemnej handričky vyčistite hranol a testovací hranol, vezmite niekoľko kvapiek roztoku, položte ho na hranol, zatvorte kryciu dosku, uniknite z bublín, aby sa roztok dostal na povrch hranolu.

Dajte nástroj do verzie zarovnanie alebo svetlo oddelenia, oči môžu pozorovať pole cez okuláre. Otáčaním okulára nastavte ručné koleso. aby bolo zorné pole modrých a bielych bodov jasné. Stupnica demarkačnej čiary je hustota roztoku.


Kalibrácia a korekcia teploty:

Musí zrevidovať nula pred meraním. Najprv si vezmite niekoľko kvapiek destilovanej vody, dajte ju na detekčný hranol a potom zaskrutkujte skrutku nula tak, aby sa dosiahla 0%, po druhé, vyčistite detekčný hranol na kontrolu. Niektoré modely Musia sa uskutočniť štandardné kvapaliny destilovanej vody na revíziu.


Zoznamy oznámení:

Prístrojový refraktometer je presný optický prístroj. Pri používaní a údržbe by ste mali venovať pozornosť nasledujúcim otázkam:

(1) Pri používaní musí byť opatrný a opatrný. v súlade s prísnym používaním inštrukcií, nemôže „uvoľniť každú pripojenú súčasť prístroja,“ môže dôjsť k pádu, kolízii, nemôže dôjsť k drastickým vibráciám.

(2) Po použití ho neumiestňujte do vody na priame čistenie, použite jemnú handričku na čistenie. Pre optický povrch nemôže byť pomliaždený a poškriabaný.

(3) Refraktometer na meranie slanosti prístroja by mal byť umiestnený v suchom, nekorozívnom plyne na bezpečné skladovanie.

(4) Aby sa zabránilo strate náhradných dielov komponentov.

Rozsah použitia

Model č.

Rozsah merania

rezolúcia

materiál

LH-Y28

0-28%

0,5

kov

LH-Y28S

0-28%

0.2

plastický


Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:


1. Môžete urobiť na zákazku?

OEM.ODM privítal.

 

2. Je to možné, aby naše logo na výrobku?

Áno, pošlite nám svoj dizajn loga s formátom AI, PSD alebo CDR.

 

3. Poskytujete prispôsobenú darčekovú krabičku?

Áno, môžeme vytvoriť vlastný box s vaším dizajnom.

 

4. Akú platbu prijímate?

TT, Western Union, Paypal

 

5. Môžeme získať zľavu?

Áno, väčšie množstvo, viac zľavy.


Hot Tags: slanosti meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť