Refraktometer Alkohol úpravy

Refraktometer Alkohol úpravy

Pivný alkoholový refraktometer je špeciálne určený na prípravu piva BEER, ale alkoholový refraktometer môže byť skvelý aj pre: Ovocie, zelenina a tráva: Víno alebo pivo:) Kovové kvapaliny:
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Refraktometrické nastavenie alkoholu je špeciálne vytvorené pre varenie BEER, ale alkoholový refraktometer môže byť tiež skvelý pre:

(1) Ovocie, zelenina a trávy:

Monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách, nápojoch, plodinách a rastlinách, kontrolovať "zrelosť" ovocia v teréne a overovať kvalitu produktu po zbere a / alebo kontrolovať koncentrácie počas spracovania a balenia s cieľom zabezpečiť kvalitu výrobku

(2) Víno alebo pivo:

Použite hodnoty Brix, aby ste získali cukry z mladiny a pomôžte určiť čisté čítanie alkoholu (na čítanie alkoholu, najlepšie použitie v kombinácii s hustomerom)

(3) Kvapaliny na spracovanie kovov:

Pomáha pri udržiavaní CNC chladiacich kvapalín a vo vode rozpustných tažných a lisovacích zmesí a bežne sa používa na riadenie koncentrácie rôznych priemyselných kvapalín, ako sú rezné mazivá a oplachové látky


Rozsah použitia

Model č.

Rozsah merania

rezolúcia

materiál

alkohol refraktometer

LH-J80

0-80%

0,5

kov

Lohand dodávajú rôzne druhy optických refraktometrov (Brix, pivo, alkohol, víno, klinické, mlieko, med, salinita, batéria / nemrznúca zmes atď.) S dobrou kvalitou, vysokou presnosťou a veľmi konkurencieschopnou cenou.

Produkujte refraktometer s plným rozsahom;

Použitie pre jedlo, homebrew, akvárium, včelárstvo, automobilový priemysel, lekársky priemysel.

Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

3. Aký spôsob dodania / dopravy používate?

Pre vzorky alebo skúšobnú malú objednávku vám ich môžeme zaslať spoločnosťou Air Express, napríklad DHL, FEDEX, UPS, TNT alebo EMS.

Pre veľké množstvo tovaru môžeme objednať loď do vášho prístavu námornou plavbou;

3. Ako dodať tovar na skúšobnú objednávku alebo malý poriadok?

Pre malé objednávky uprednostňujeme výber medzinárodných expresných služieb, ako napríklad DHL, TNT, EMS, ktoré sú pre zákazníka rýchlejšie a pohodlnejšie. Tiež spolupracujeme s expresným agentom, ktorý nám môže poskytnúť veľkú zľavu za expresný poplatok, ktorý je oveľa nižší, ako je oficiálny. V prípade tovaru s odpojiteľnou batériou môže byť expresný poplatok nižší, ak je tovar odoslaný bez akumulátora.

4. Čo môže spoločnosť Lohand poskytovať popredajnú službu?

Popredajný servis spoločnosti Lohand je rozdelený na dve časti: technickú podporu a údržbu.


Hot Tags: refraktometer alkohol úprava, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like