Refraktometer pre propylénglykol

Refraktometer pre propylénglykol

Séria LH je určená na meranie koncentrácie kvapalín batérie. bod mrazu nemrznúcej kvapaliny a tekutiny na čistenie čelného skla. S uvedením percenta môžete vedieť, pri ktorej teplote bude kvapalina zmrazená ako pre propylénglykol, tak aj pre etylénglykol.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Séria LH je určená na meranie koncentrácie kvapalín batérie. bod mrazu nemrznúcej kvapaliny a tekutiny na čistenie čelného skla. S uvedením percenta môžete vedieť, pri ktorej teplote bude kvapalina zmrazená ako pre propylénglykol, tak aj pre etylénglykol. Glykolový refraktometer sa môže použiť aj na kontrolu pevnosti batérie roztoku elektrolytu.

Rozsah použitia

Model č.

Rozsah merania

rezolúcia

materiál

propylénglykolový refraktometer

LH-B50

0-50%

0.2

kov

LH-B70

0-70%

0.2

kovNaša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo je refraktometer pre glykol?

Odpoveď: Máme dva rôzne typy refraktometrov , ktoré môžete použiť na meranie koncentrácie glykolu vo vode. Prvým je MISCO 7084VP + Glykol & Battery Tester. Je to tradičný analógový refraktometer so stupnicami na meranie bodov zmrazenia etylénglykolu (EG) a propylénglykolu (PG).

2. Ako používate refraktometer?

Otvorte vzorovú dosku, uistite sa, či je čistá a suchá, a potom pridajte niekoľko kvapiek vašej sladiny. Pokiaľ je sladina horúca, nechajte ju najprv vychladnúť na izbovú teplotu (ideálne 68F). Zatvorte vzorovú dosku, skontrolujte bubliny a držte refraktometer až do prirodzeného zdroja svetla.

3. Čo robí refraktometer chladiacej kvapaliny?

Refraktometre sú ručné, ľahké, prenosné prístroje používané na určenie koncentrácie vodorozpustných kvapalín, ako sú chladiace kvapaliny pre obrábacie stroje, kvapaliny na tepelné spracovanie, hydraulické kvapaliny, náplasti, detergenty, nemrznúca kvapalina , kyselina akumulátora atď.

4.Čo je refraktometer a na čo sa používa v automobilovom priemysle?

Refraktometer je optické zariadenie, ktoré meria ako svetlo prechádza vzorkou chladiacej kvapaliny na určenie jej koncentrácie a bodu mrazu. Operátor umiestni na hranol malý objem chladiacej kvapaliny a cez hľadáčik prečíta meranie na stupnici.

5.Čo je princíp refraktometra?

Refraktometre sú prístroje na meranie látok rozpustených vo vode a určitých olejoch. Refraktometer pracuje na princípe refrakcie svetla kvapaliny. Ako svetlo prechádza zo vzduchu do kvapaliny, spomaľuje.Hot Tags: propylénglykol refraktometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť