Med refraktor

Med refraktor

Medový refraktometer Brix refraktometre LH-F92 sú veľmi bežne používané, ktoré sa dajú použiť na koncentráciu Brixu s nízkym, stredným a vysokým rozlíšením. Nízky rozsah je možné použiť na meranie s vysokou presnosťou, ako je napríklad ovocná šťava, rajčiaková šťava, kolá a väčšina druhov nápojov.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Medový refraktometer Brix refraktometre sú veľmi bežne používané, ktoré možno použiť na koncentráciu Brixu s nízkym, stredným a vysokým rozlíšením. Nízky rozsah je možné použiť na meranie s vysokou presnosťou, ako je napríklad ovocná šťava, rajčiaková šťava, kolá a väčšina druhov nápojov. Stredný sortiment sa môže použiť na koncentrovanú ovocnú šťavu, konzervované potraviny, zahusťovanie cukrového roztoku, omáčku, kečup, korenie a mnoho druhov priemyselných kvapalín. Vysoký sortiment je vhodný na použitie s potravinami s vysokým obsahom cukru, ako je tekutý cukor, med, atď.

Rozsah použitia

Model č.

Rozsah merania

rezolúcia

materiál

Med

LH-F92

58 až 92%

0.2

kov


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo je refraktometer používaný v mede?

" Refraktometer, ktorý si každý včelár dokáže dovoliť, včelári majú prirodzenú povahu a všetci potrebujeme vedieť o obsahu vlhkosti v našom medu, ale len na kvapku medu, ktorú nosíme na šošovku. vlhkosť vášho medu .

2.Ako môžete povedať, či je med skutočný?

Tu je postup, ako urobiť vodný test:

  1. 1) Naplňte pohár vodou.

  2. 2) Pridajte jednu polievkovú lyžicu medu do pohára.

  3. 3) Zmätený alebo umelý med sa rozpustí vo vode a uvidíte to okolo skla.

  4. 4) Na druhej strane čistý med sa usadí priamo na dne vášho pohára.

4.Ak je Brix medu?

Takže hroznová šťava s Brixom 18 je 18 percent cukor. Brix medu môže byť od 70 do 88 rokov . Tu je miesto, kde dochádza k zmätku. Zatiaľ čo väčšina refraktometrov udáva čítanie v Brixe (tuhé látky vo vode), med refraktometre dávajú čítanie vody v mede.

5.Ako je percento vody v mede?

Nektár je 80 až 95 percent vody a 5 až 20 percent sacharózy (tabuľkový cukor). Keď včiel prepraví nektár späť do úľa, bielkovinový enzým v medovom žalúdku nazývaný invertáza rozbije sacharózu na dva jednoduché cukry, fruktózu a glukózu.

6. Ako používate refraktometer?

Otvorte vzorovú dosku, uistite sa, či je čistá a suchá, a potom pridajte niekoľko kvapiek vašej sladiny. Pokiaľ je sladina horúca, nechajte ju najprv vychladnúť na izbovú teplotu (ideálne 68F). Zatvorte vzorovú dosku, skontrolujte bubliny a držte refraktometer až do prirodzeného zdroja svetla.Hot Tags: med refractor, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like