Ručný refraktometer Brix

Súčasť prístroja: Divízny hranol Krycia doska Kalibračná skrutka s gumovým puzdrom Gumové puzdro Okulár pankreasu (definícia)
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

refraktometer brix

hand hold brix refractometer


refraktometer brix

Refraktometer Brix je presný optický prístroj, ktorý sa vyznačuje jednoduchým používaním, presným meraním, nízkou hmotnosťou, malým objemom atď. Použitím tohto prístroja dokáže presne zmerať percentuálnu koncentráciu cukru v tekutine. Používa sa na vedecké výskumy v oblasti potravín a poľnohospodárstva.


refraktometer brix

Úvod:

Refraktometer Brix je vyvinutý na prácu s tekutinami súvisiacimi s cukrom, ako sú ovocné džúsy, nealkoholické nápoje, víno a med, ktoré pomáhajú monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách a nápojoch.

Refraktometer cukru je tiež užitočný pri kontrole „zrelosti“ ovocia v teréne a pri overovaní kvality produktu po zbere a / alebo kontrole koncentrácií počas spracovania a balenia.

Refraktometer na cukor poskytuje kritické informácie na zabezpečenie kvality produktu. Bežne sa používa na kontrolu koncentrácie rôznych priemyselných tekutín, ako sú rezné mazivá a zmesi na oplachovanie tokov.


refraktometer brix

Model

LH-T32

Rozsah merania

0~32%

Divisionvalue

0.2

Dimensionandweight

27 * 40 * 160 mm (180 g)


refraktometer brix

FAQ:

1. Ako dlho môžeme dostať odpoveď po odoslaní otázky?

Sme online kedykoľvek, môžete nás kontaktovať a informovať nás do 24 hodín.

2.Aký spôsob doručenia / prepravy používate?

V prípade vzoriek alebo skúšobnej malej objednávky vám ich môžeme zaslať spoločnosťou Air Express, napríklad DHL, FEDEX, UPS, TNT alebo EMS;

V prípade veľkého množstva tovaru môžeme loď objednať do námorného prístavu námornou dopravou;

3. Ako dlho je záručná doba?

12 mesiacov

4. Ste výrobcom alebo obchodnou spoločnosťou?

Naša spoločnosť je profesionálnym výrobcom meračov kvality vody.

5.Čo v prípade problémov s výrobkami?

Zvyčajne znova skontrolujeme pred odoslaním zásielku, či sú nejaké zlomené položky, čoskoro vás vymeníme.


refraktometer brix

O spoločnosti Brix

Brix meter sa používa na rýchle stanovenie koncentrácie alebo indexu lomu roztokov obsahujúcich cukor a iných roztokov bez cukru. Široko sa používa v cukre, potravinárstve, nápojoch a ďalších priemyselných odvetviach a poľnohospodárskej výrobe a vedeckom výskume. Použiteľné na meranie koncentrácie rôznych omáčok (ochucovadiel), ako je sójová omáčka, paradajková omáčka atď., Vhodné na meranie obsahu cukru vo výrobkoch s vyšším obsahom cukru, ako je džem, cukor, tekutý cukor atď., Vhodné pre výrobná linka ovocných štiav, osviežujúce nápoje a nápoje z kyseliny uhličitej, riadenie kvality, kontrola pred expedíciou atď., vhodné pre proces od pestovania ovocia po predaj, môže sa použiť na určenie presného času zberu, na klasifikáciu sladkosti. Okrem toho sa v širokej miere uplatnilo aj stanovenie koncentrácie buničiny v textilnom priemysle.


refraktometer brix

Hranol v refraktometri má väčší index lomu ako roztok. Merania sa odčítajú v bode, kde sa stretáva hranol a roztok. Pri riešení s nízkou koncentráciou je index lomu hranolu oveľa väčší ako index vzorky, čo vytvára veľký refrakčný uhol a nízky údaj (GG "A GG" na diagrame). Opačná situácia by nastala s roztokom s vysokou koncentráciou (GG "BGG" na diagrame).


refraktometer brix

PRIDAŤ: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, No.63, Jiuhuan Rd, Mesto Jiubao, Jianggan Dist
TEL: +86-571-85050999
MOBIL: +8613123950066

Wech: 13123950066

E-mail: info@lohand.net


Hot Tags: ručný refraktometer brix, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť