Držanie ruky Brix Meter

Refraktometer Brix je vyvinutý na prácu s tekutinami súvisiacimi s cukrom, ako sú ovocné džúsy, nealkoholické nápoje, víno a med, ktoré pomáhajú monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách a nápojoch. Refraktometer cukru je tiež užitočný pri kontrole „zrelosti“ ovocia v teréne a pri overovaní kvality produktu po zbere a / alebo kontrole koncentrácií počas spracovania a balenia. Refraktometer na cukor poskytuje kritické informácie na zabezpečenie kvality produktu. Bežne sa používa na kontrolu koncentrácie rôznych priemyselných tekutín, ako sú rezné mazivá a zmesi na oplachovanie tokov.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

ruka drží brix meter

hand hold brix meter

ruka drží brix meter

Refraktometer Brix je vyvinutý na prácu s tekutinami súvisiacimi s cukrom, ako sú ovocné džúsy, nealkoholické nápoje, víno a med, ktoré pomáhajú monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách a nápojoch.

Refraktometer cukru je tiež užitočný pri kontrole „zrelosti“ ovocia v teréne a pri overovaní kvality produktu po zbere a / alebo kontrole koncentrácií počas spracovania a balenia.

Refraktometer na cukor poskytuje kritické informácie na zabezpečenie kvality produktu. Bežne sa používa na kontrolu koncentrácie rôznych priemyselných tekutín, ako sú rezné mazivá a zmesi na oplachovanie tokov.


ruka drží brix meter

Model

LH-T90

Rozsah merania

0~90%

Divisionvalue

0.5

Dimensionandweight

27 * 40 * 160 mm (180 g)

ruka drží brix meter

MARKETINGOVÉ INVESTÍCIE

Od svojho založenia sa spoločnosť Hangzhou Luheng Biotechnology Co., Ltd. zameriava na vybudovanie prvej značky v oblasti testovania kvality vody v Číne' jej cieľom je prispieť k ochrane životného prostredia v Číne'. Snažíme sa o najvyspelejšie technológie, najlepšie popredajné služby a najrovnomernejšiu politiku spolupráce a reciprocity. Pre spolupracujúcich obchodníkov vytvoríme primeraný systém predaja cien, aby sme zabezpečili zisk; zodpovedný za všetky práce po predaji produktov, aby ste ušetrili váš drahocenný čas; prostredníctvom technickej inovácie excelentnosti s cieľom zabezpečiť, aby kvalita našich výrobkov bola dlhodobo vedúcimi výrobkami na trhu. Úprimne pozývame zainteresovaných partnerov zo všetkých priemyselných odvetví, aby sa k nám pripojili a vytvorili spoločnú svetlú budúcnosť.

ruka drží brix meter

PROCES SPOLUPRÁCE

1 、 Telefón, sieť, konzultácie na mieste, ústne alebo textové získavanie informácií o spoločnosti a produkte;

2 、 Získajte informácie o produkte e-mailom alebo e-mailom, aby ste získali prehľad o informáciách o spoločnosti a produkte;

3 、 Vyplňte registračný formulár spolupráce, aby ste porozumeli politike spolupráce s výrobkami;

4 、 Spoločnosť kontroluje a vyhodnocuje kredity za spoluprácu;

5 、 Hĺbková diskusia o podrobnostiach spolupráce;

6 、 dosiahnutie zámerov spolupráce;

7 、 podpis dohody o spolupráci;

8, platba;
9 、 Dodávka / kontrola


ruka drží brix meter

PRIDAŤ: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, No.63, Jiuhuan Rd, Mesto Jiubao, Jianggan Dist
TEL: +86-571-85050999
MOBIL: +8613123950066

Wech: 13123950066

E-mail: info@lohand.netHot Tags: ruka drží brix meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť