Ručný refraktorometer

hot predaj ručného refraktometra brix cukru v nízkej cene refraktometra potravín atc LH-T32
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

ručný refraktorometer Úvod:

折光仪盒子打开

Táto séria je vyvinutá na prácu s tekutinami súvisiacimi s cukrom (ovocné šťavy, nealkoholické nápoje, víno), pomáha monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách a nápojoch. Či už používatelia kontrolujú „zrelosť“ ovocia v teréne, overujú kvalitu produktu po zbere alebo kontrolujú koncentrácie počas spracovania a balenia, refraktometre poskytujú kritické informácie na zabezpečenie kvality produktu. Bežne sa však používa aj na reguláciu koncentrácie rôznych priemyselných tekutín, rezných mazív a zmesí na oplachovanie tavidla). K dispozícii je celý rozsah meraní.

ručný refraktorový prístroj Špecifikácia:

Model

LH-T32

Rozsah merania

0 ~ 32%

Hodnota divízie

0.2

Rozmer a hmotnosť

27 x 40 x 160 mm (180 g)

ručný refraktorometer Časť prístroja:

Hranol divízie

Krycia doska

Porovnávacia kalibračná skrutka

Gumové puzdro

Okulár pankreasu (definícia)


ručný refraktorometer Čo je refraktometer?

Refraktometer je jednoduchý prístroj používaný na meranie koncentrácií vodných roztokov. Vyžaduje len niekoľko kvapiek tekutiny a používa sa v potravinárskom, poľnohospodárskom, chemickom a výrobnom priemysle.

ručný refraktorometer Ako refraktometer funguje

Keď svetlo vstúpi do kvapaliny, zmení smer; toto sa nazýva lom. Refraktometre merajú stupeň, v ktorom svetlo mení smer, nazývaný uhol lomu. Refraktometer berie uhly lomu a koreluje ich s hodnotami indexu lomu (nD), ktoré boli stanovené. Pomocou týchto hodnôt môžete určiť koncentrácie roztokov. Napríklad roztoky majú rôzne indexy lomu v závislosti od ich koncentrácie vo vode.

Hranol v refraktometri má väčší index lomu ako roztok. Merania sa odčítajú v bode, kde sa stretáva hranol a roztok. Pri riešení s nízkou koncentráciou je index lomu hranolu oveľa väčší ako index vzorky, čo vytvára veľký uhol lomu a nízky údaj („A“ na diagrame). Opačná situácia by nastala s roztokom s vysokou koncentráciou („B“ na diagrame).


Hot Tags: ručný refraktorometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť