Ručne držaný Brix refraktometer

Ručne držaný Brix refraktometer

Séria je vyvinutá na prácu s tekutinami súvisiacimi s cukrom (ovocné šťavy, nealkoholické nápoje, víno), pomáha monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách a nápojoch.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Séria je vyvinutá na prácu s tekutinami súvisiacimi s cukrom (ovocné šťavy, nealkoholické nápoje, víno), pomáha monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách a nápojoch. Či používatelia kontrolujú "zrelosť" ovocia v teréne, overujú kvalitu produktu po zbere alebo kontrolujú koncentrácie počas spracovania a balenia, refraktometre poskytujú dôležité informácie na zabezpečenie kvality výrobku. Ale je tiež bežne používaný na riadenie koncentrácie rôznych priemyselných kvapalín rezných mazadiel a zlúčenín oplachovania tokov). Dostupné sú plné rozsahy meraní.

Rozsah použitia

Model č.

Rozsah merania

rezolúcia

materiál

Brix

LH-T10

0-10

0,1

kov

LH-T20

0-20%

0,1

kov

LH-T32

0-32%

0.2

kov

LH-T50

0-50%

0,5

kov

LH-T62

28 až 62%

0.2

kov

LH-T80

0-80%

0,5

kov

LH-T82

45 až 82%

0,5

kov

LH-T90

0-90%

0,5

kov

LH-T20S

0-20%

0,1

plastický

LH-T32S

0-32%

0.2

plastický


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo je funkcia refraktometra?

Refraktometre sa väčšinou používajú na stanovenie indexu lomu kvapalných vzoriek a na meranie koncentrácií tekutín, ako je koncentrácia krvných bielkovín, obsah cukru a slanosť.

2. Čo robí refraktometer Brix?

Brix a skutočný obsah rozpustených pevných látok. Keď sa roztok cukru meria refraktometrom alebo hustomerom, hodnota ° Bx alebo ° P získaná vstupom do príslušnej tabuľky predstavuje iba množstvo suchých tuhých látok rozpustených vo vzorke, ak suché tuhé látky sú výhradne sacharóza.

3. Ako refraktometer meria špecifickú hmotnosť?

Refraktometer je optické zariadenie, ktoré ako hustomer meria špecifickú hmotnosť vášho piva alebo mladiny. Robí to tak, že odoberie malé množstvo tekutiny a pozrie sa na jeho opticky. Hlavnou výhodou oproti hustomeru je potrebná malá veľkosť vzorky - zvyčajne len niekoľko kvapiek.

4.Čo je princíp refraktometra?

Refraktometre sú prístroje na meranie látok rozpustených vo vode a určitých olejoch. Refraktometer pracuje na princípe refrakcie svetla kvapaliny. Ako svetlo prechádza zo vzduchu do kvapaliny, spomaľuje.

5.Aká je hladina Brix v ovocí?

Stupne Brix , zvyčajne skrátené na " Brix ", sa týkajú stupnice merania rozpustných tuhých látok v kvapaline. V šťavách z ovocia a zeleniny sú rozpustné tuhé látky väčšinou cukry a meranie Brix sa približuje k obsahu cukru vo vzorke; 20 Brix znamená približne 20% cukru.

6.Čo je brix vo víne?

Brix : Meranie obsahu cukru v hrozne, mušte a víne s uvedením stupňa zrelosti hrozna (čo znamená úroveň cukru) pri zbere úrody. Väčšina hrozna stolového vína sa zberá v rozmedzí od 21 do 25 rokov.


Hot Tags: ručné brix refraktometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť