Refraktor chladiacej kvapaliny

Refraktor chladiacej kvapaliny

Tento model chladiaceho refraktometra LH-B50 sa môže použiť na meranie bodu mrazu. Môžu vám pomôcť, či nemrznúca zmes obsahuje správne množstvo roztoku nemrznúceho roztoku etylénglykolu alebo propylénglykolu, môže byť tiež použitý refraktometer chladiacej kvapaliny na kontrolu pevnosti batérií roztoku elektrolytu a testovanie čistej vody.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Tento model chladiaceho refraktometra sa môže použiť na meranie bodu mrazu. Môžu vám pomôcť, či nemrznúca zmes obsahuje správne množstvo roztoku nemrznúceho roztoku etylénglykolu alebo propylénglykolu, môže byť tiež použitý refraktometer chladiacej kvapaliny na kontrolu pevnosti batérií roztoku elektrolytu a testovanie čistej vody.

Rozsah použitia

Model č.

Rozsah merania

rezolúcia

materiál

Chladiaci refraktor

LH-B50

0-50%

0.2

kov

LH-B70

0-70%

0.2

kovNaša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo je refraktometer?

Tam je tiež Rayleigh refraktometer používaný (typicky) na meranie indexov lomu plynov. Vo veterinárnej medicíne sa refraktometer používa na meranie celkového plazmatického proteínu vo vzorke krvi a špecifickej hmotnosti moču vo vzorke moču.

2.Čo je refraktometer a ako to funguje?

Keď svetlo vstúpi do kvapaliny, zmení smer; toto sa nazýva refrakcia. Refraktometre merajú mieru, do akej svetlo mení smer, nazývaný uhol lomu. Refraktometer má refrakčné uhly a koreluje ich s hodnotami indexu lomu (nD), ktoré boli stanovené.

3.Čo je funkcia refraktometra?

Refraktometre sa väčšinou používajú na stanovenie indexu lomu kvapalných vzoriek a na meranie koncentrácií tekutín, ako je koncentrácia krvných bielkovín, obsah cukru a slanosť.

4. Ako funguje ručný refraktometer?

Tradičný ručný refraktometer je analógový nástroj na meranie indexu lomu kvapaliny. Pracuje na princípe kritického uhla, pomocou ktorého šošovky a hranoly premietajú tieňovú čiaru na malú sklenenú sieťku vnútri prístroja, ktorú potom používateľ pozerá cez zväčšovací okulár.

5. Ako zmerajte špecifickú hmotnosť kvapaliny?

Získajte hustotu pre danú kvapalinu . Hustota látky sa rovná jej hmotnosti rozdelenej objemom. Môžete merať hmotnosť na mierke a zaznamenať objem použitého roztoku . Použite rovnicu "m / v = D", kde m je hmotnosť v gramoch alebo kilogramoch, v je objem v mililitroch alebo v litroch a D je hustota.


Hot Tags: refraktor chladiacej kvapaliny, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť