Brix Sugar Refractometer

Brix Sugar Refractometer

Brixový cukor Refraktometer LH-T90 je vyvinutý na prácu s tekutinami súvisiacimi s cukrom, ako sú ovocné šťavy, mäkké nápoje, víno a med, ktoré pomáhajú monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách a nápojoch.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Brixový cukor Refraktometer je vyvinutý na prácu s tekutinami súvisiacimi s cukrom, ako sú ovocné šťavy, mäkké nápoje, víno a med, ktoré pomáhajú monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách a nápojoch.

Cukrový refraktometer je tiež užitočný pri kontrole "zrelosti" ovocia v teréne a overovaní kvality produktu po zbere a / alebo kontrole koncentrácií počas spracovania a balenia.

Cukorový refraktometer poskytuje dôležité informácie na zabezpečenie kvality výrobku. Bežne sa používa na kontrolu koncentrácie rôznych priemyselných kvapalín, ako sú rezné mazivá a zlúčeniny na oplach toku.

1.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo je refraktometer cukru?

Je dôležité, aby vinári vedeli, ako použiť refraktometer , pretože sa používajú na meranie množstva cukru (v skutočnosti percentuálneho Brixu) v šťave z hrozna alebo iného čerstvého ovocia. Víno vie, že existuje priama súvislosť medzi množstvom prítomného cukru a schopnosťou vyrábať víno.

2.Čo je refraktometer a ako to funguje?

Keď svetlo vstúpi do kvapaliny, zmení smer; toto sa nazýva refrakcia. Refraktometre merajú mieru, do akej svetlo mení smer, nazývaný uhol lomu. Refraktometer má refrakčné uhly a koreluje ich s hodnotami indexu lomu (nD), ktoré boli stanovené.

3. Čo robí refraktometer priamo?

Typy refraktometrov . ... Existuje tiež Rayleighov refraktometer, ktorý sa používa (typicky) na meranie indexov lomu plynov. Vo veterinárnej medicíne sa refraktometer používa na meranie celkového plazmatického proteínu vo vzorke krvi a špecifickej hmotnosti moču vo vzorke moču.

4.Čo je refraktometer Brix?

Refraktometer Brix, ktorý obsahuje škálu mernej hmotnosti. Počas merania pôvodnej vážnosti muštov alebo mladiny nebudete musieť robiť premeny medzi Brixom a gravitáciou. Presné meranie záverečnej závažnosti bude naďalej robiť určité výpočty, pretože prítomnosť alkoholu má vplyv na čítanie.

5. Čo je Brix pre med?

Každý stupeň Brix sa rovná 1% cukru. Takže hroznová šťava s Brixom 18 je 18 percent cukor. Brix medu môže byť od 70 do 88. ... Zatiaľ čo väčšina refraktometrov udáva čítanie v Brixe (tuhé látky vo vode), med refraktometre dávajú čítanie vody v mede .


Hot Tags: brix cukru refraktometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like