Najlepší refraktometr so slanosťou

Najlepší refraktometr so slanosťou

Ručný odmeraný refraktometer LH-Y28 s dvojitou špecifickou hmotnosťou a časťou na tisíc (0/00) váhy. Určený špeciálne pre akvária, táto jednotka je ideálna pre rýchle, presné stanovenie slanosti.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Ručne držaný refraktometer s obsahom soli s dvojitou špecifickou hmotnosťou a časť na tisíc (0/00) stupnice. Určený špeciálne pre akvária, táto jednotka je ideálna pre rýchle, presné stanovenie slanosti. Plne automatická teplotná kompenzácia (ATC) v rozmedzí od 10 ° C do 30 ° C eliminuje potrebu teplotných kompenzácií. Vysoký kontrast biely na modrej farbe pre ľahkú čitateľnosť. Vrátane kufríka na mäkké bočné časti.


Rozsah použitia

Model č.

Rozsah merania

rezolúcia

materiál

LH-Y28

0-28%

0,5

kov

LH-Y28S

0-28%

0.2

plastický


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo je refraktometer s obsahom soli?

Salinita je všeobecný pojem, ktorý opisuje koncentráciu soli vo vode. Avšak roztoky rôznych typov solí majú rôzne indexy lomu. Soľ je roztok chloridu sodného (stolová soľ), ktorý obsahuje 2 chemické prvky.

2. Ako funguje refraktometer?

Keď svetlo vstúpi do kvapaliny, zmení smer; toto sa nazýva refrakcia. Refraktometre merajú mieru, do akej svetlo mení smer, nazývaný uhol lomu. Refraktometer má refrakčné uhly a koreluje ich s hodnotami indexu lomu (nD), ktoré boli stanovené.

3. Ako sa meria sýtosť hydrometrov?

Slanosť opisuje obsah týchto rozpustených solí a minerálov vo vode a meria sa v častiach na tisíc (ppt). Najjednoduchší a najbežnejší nástroj na meranie koncentrácie soli v akváriách je hustomer . Hustomer je zariadenie, ktoré meria hustotu alebo špecifickú hmotnosť kvapaliny.

4. Čo robí refraktometer priamo?

Typy refraktometrov . ... Existuje tiež Rayleighov refraktometer, ktorý sa používa (typicky) na meranie indexov lomu plynov. Vo veterinárnej medicíne sa refraktometer používa na meranie celkového plazmatického proteínu vo vzorke krvi a špecifickej hmotnosti moču vo vzorke moču.

5.Čo sú účinky salinizácie?

Ak je hladina solí v pôdnej vode príliš vysoká, voda môže pochádzajú z koreňov rastlín späť do pôdy. Výsledkom je dehydratácia rastliny, čo spôsobuje pokles výnosu alebo dokonca smrť rastliny. Úbytky výnosov plodín sa môžu vyskytnúť aj napriek tomu, že účinky slanosti nemusia byť zrejmé.

6.Čo spôsobuje zvýšenie slanosti?

Tam sú časti oceánu, kde sa sotva dažďa pádu, ale teplé suché vetry spôsobiť veľa odparovania. Toto odparovanie odstraňuje vodu - keď vodná para stúpa do atmosféry, necháva soľ za sebou, takže sa zvyšuje slanosť morskej vody. To spôsobí, že sa morská voda stane hustejšou.


Hot Tags: najlepšie refraktometre slanosti, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like