Refraktometer proti zamrznutiu

Refraktometer proti zamrznutiu

Mrazuvzdorný refraktometer LH-B70 je určený na testovanie koncentrácie kvapalín batérie, nemrznúcej kvapaliny a čistiacich kvapalín. S uvedením percenta môžete vedieť, pri ktorej teplote bude kvapalina zmrazená ako pre propylénglykol, tak aj pre etylénglykol.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Refraktometer proti zamrznutiu má samostatnú kalibračnú skrutku. To prináša pohodlie pre kalibračné práce. Pri kalibračných prácach nie je potrebný žiaden skrutkovač. A dom s hranolovými hranolmi môže spôsobiť, že refraktometra stojí stabilne. Nazdávame ho ako špecifický gravitačný refraktometer LH-B70.

Rozsah použitia

Model č.

Rozsah merania

rezolúcia

materiál

Refraktometer proti zamrznutiu

LH-B50

0-50%

0.2

kov

LH-B70

0-70%

0.2

kovNaša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Ak ju dostanem po zaplatení?

Vážený zákazník, normálne modely je možné dodať s 7-21 dňami, kontaktujte nás a skontrolujte čas prepravy na vašu adresu.

2. A čo doprava?

Záleží na vašej požiadavke. Dokážeme letecky doručiť na vaše letisko alebo námorne do vášho prístavu a môžeme tiež doručiť na adresu vašej kancelárie expresnou kuriérom a tiež akceptovať spoluprácu s vašim lodným agentom alebo prepravcom.

3. Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Ponúkame používateľom riešenie alebo prevádzku videa.Pre toľko rokov skúseností, naše nástroje fungujú dobre počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.Hot Tags: nemrznúca refraktometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like