Alkoholový refraktometer

Pivný alkoholový refraktometer je špeciálne určený na prípravu piva BEER, ale alkoholový refraktometer môže byť skvelý aj pre: Ovocie, zelenina a tráva: Víno alebo pivo:) Kovové kvapaliny:
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Pivný alkoholový refraktometer je špeciálne vytvorený na prípravu piva BEER, ale alkoholový refraktometer môže byť skvelý aj pre:

(1) Ovocie, zelenina a trávy:

Monitorovať a kontrolovať koncentrácie cukru v potravinách, nápojoch, plodinách a rastlinách, kontrolovať "zrelosť" ovocia v teréne a overovať kvalitu produktu po zbere a / alebo kontrolovať koncentrácie počas spracovania a balenia s cieľom zabezpečiť kvalitu výrobku

(2) Víno alebo pivo:

Použite hodnoty Brix, aby ste získali cukry z mladiny a pomôžte určiť čisté hodnoty alkoholu (pre čítanie alkoholu, najlepšie použitie v kombinácii s hustomerom)

(3) Kvapaliny na spracovanie kovov:

Pomáha pri udržiavaní CNC chladiacich kvapalín a vo vode rozpustných tažných a lisovacích zmesí a bežne sa používa na riadenie koncentrácie rôznych priemyselných kvapalín, ako sú rezné mazivá a oplachové látky

Potreba prekontrolovať teplotné korekčné diagramy sa eliminuje vďaka zabudovanému ATC 10-30 ° C. Jednotka je dodávaná aj s ručným kalibračným gombíkom, ktorý je zaistený poistnou maticou a má jasnejší displej ako refraktometre s úzkejším rozsahom. Jeden z populárnych nástrojov s mnohými homebrewers!

Rozsah použitia

Model č.

Rozsah merania

rezolúcia

materiál

alkohol refraktometer

LH-J80

0-80%

0,5

kov


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Prečo si nás vyberiete?

1). Máme vlastnú továreň so silným výskumným a vývojovým centrom a tímom QA, ktoré dokážu zabezpečiť, aby boli vaše výrobky odoslané včas a v najvyššej kvalite.

2). Máme skúsených a špecializovaných členov, ktorí Vám ponúknu profesionálne a spoľahlivé predprodejné a popredajné služby.

3). Poslali sme zákazníkov s najnižšou veľkoobchodnou cenou.

2.Čo je platobná metóda?

Západná únia, TT, Moneygram, Paypal, L / C, D / A, D / P atď.

3. Čo môže spoločnosť Lohand poskytovať popredajnú službu?

Popredajný servis spoločnosti Lohand je rozdelený na dve časti: technickú podporu a údržbu.

4.Možno cenu lacnejšie?

Cena závisí od vašej potreby (tvar, veľkosť, množstvo). Zvyčajne môžete získať lepšiu cenu za predpokladu veľkých objednávok.

5.Čo sú vaše platobné podmienky?

Spoločné platobné podmienky: T / T 30% vklad, platba v hotovosti pred odoslaním.


Hot Tags: alkohol refraktometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like