Prenosný digitálny refraktometer

Prenosný digitálny refraktometer

Prenosný refraktometer LH-B55 je skúmaný a vyrábaný našou spoločnosťou Hangzhou Lohand Biological Co., Ltd.Sugar brix refraktometer je optický prístroj s vysokou presnosťou navrhnutý teóriou rôznych kvapalín s rôznymi refraktérnymi indexmi. Refraktometer refraktometra môže testovať obsah cukru ovocia, zeleniny, šťavy, nápojov a spracovania potravín a medu.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Meno Produktu

Prenosný refraktometer LH-B55

rozsah

0-55%

rezolúcia

0,1%, 0,1 ℃

presnosť

± 0,2%

Kompenzácia teploty

10-40 ° C

Testovacie prostredie

10-40 ° C, RH <>

Vzorový zväzok

≥0.5ml

Čas testu

5s

batérie

3 * AAA (asi 2000 krát test)

Rozmer a hmotnosť

62 * 29 * 140 mm, 140 g

 

PREVÁDZKA:

1. Nastavenie nuly:

Pred použitím refraktometra vykonajte nastavenie nuly.

Teplota destilovanej vody používanej na nastavenie nuly by mala byť rovnaká ako teplota okolia. Ak nie, nechajte teplotu vody nastaviť na teplotu hranolu pred stlačením tlačidla "CAL" na nulu nastavenú.


2. Meracie položky:

(1) Teplota

Stlačte tlačidlo "TEMP" na meranie teploty;

(2) "RI" alebo "BRIX"

Refraktometer môže merať parametre "RI" a "BRIX", prepínať obidva parametre, stlačením tlačidla "TEMP" a podržaním, potom stlačením tlačidla "MEAS" nájdete hornú časť zmien medzi "RI" a "BRIX".

Poznámka: "RI" znamená index lomu.


3. Výmena batérií:

Signál v pravom hornom rohu obrazovky zobrazuje zostávajúci výkon batérie. " 1.jpg "Znamená dostatok energie; " 2.jpg "Znamená, že je potrebné vymeniť nízke napätie a batériu. Podrobnosti nižšie:

(1) Odstráňte skrutky pomocou skrutkovača z krytu priestoru pre batérie, nerozoberajte ochrannú podložku nachádzajúcu sa na spodnej strane krytu;

(2) Vložte batérie správne, pričom poznačte kladné a záporné póly.

(3) Po vložení batérií umiestnite ochrannú pásku na kryt priestoru pre batérie a potom skrutky zatlačte.


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


                              Princíp činnosti


Väčšina pracuje na rovnakom princípe všeobecného kritického uhla ako tradičný ručný refraktometer. Rozdiel je v tom, že svetlo z LED svetelného zdroja je zamerané na spodnú stranu alebo hranolový prvok. Keď sa kvapalná vzorka aplikuje na merací povrch hranola, niektoré svetlo sa prenáša cez roztok a stratí, zatiaľ čo zvyšné svetlo sa odráža na lineárne pole fotodiód vytvárajúce tieňovú čiaru. Index lomu priamo súvisí s polohou tieňovej čiary na fotodiódach. Akonáhle je pozícia tieňovej línie automaticky určená prístrojom, interný softvér bude korelovať s polohou indexu lomu alebo s inou mernou jednotkou súvisiacou s indexom lomu a bude zobrazovať digitálne zobrazenie na LCD alebo LED stupnici.


Čím viac prvkov je vo fotodiódovom poli, tým presnejšie budú čítania a tým ľahšie bude získať údaje o emulziách a iných ťažko čitateľných tekutinách, ktoré tvoria fuzzy tieňové čiary.


Digitálne ručné refraktometre sú vo všeobecnosti presnejšie ako tradičné ručné refraktometre, ale menej presné ako väčšina stolových refraktometrov. Môžu tiež vyžadovať, aby sa z neho čítalo o niečo väčšie množstvo vzorky, pretože vzorka sa nerozšírila voči hranolu.


Výsledok môže byť zobrazený v jednej z rôznych meracích jednotiek: Brix, bod mrazu, bod varu, koncentrácia atď. Takmer všetky digitálne refraktometre sú vybavené automatickou teplotnou kompenzáciou (minimálne pre Brix).

Hot Tags: prenosný digitálny refraktometer, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like