Prenosný refraktometer Brix

Digitálny refraktometer LH-T55 je vysoko presný optický prístroj navrhnutý na princípe, že rôzne kvapaliny majú rôzne indexy lomu. Má vlastnosti krásneho vzhľadu, pohodlného prenášania, ľahkej obsluhy, rýchlej detekcie a presných výsledkov. Musíte mať prácu. Rýchlo zistite obsah cukru v ovocí, zelenine, čerstvo vylisovaných šťavách, nápojoch, potravinárskom priemysle a mede.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Prenosný refraktometer Brix

digitálny refraktorometer vlastnosť

1. farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením;

2. Dizajn tieniaceho krytu, ktorý sa nebojí silného svetla, lepšia stabilita opakovateľnosti;

3. vstavaná nabíjateľná batéria, aby sa zabránilo častej výmene;

4. magnetická metóda nabíjania, špičková atmosféra;

5, kompatibilný s dotykovou obrazovkou, tlačidlami, funkciou duálnej detekcie;

6, vyššia vodotesná hladina, nebojí sa vody, ľahko sa čistí;

parameter

Model č

Rozsah merania

presnosť

Čas testovania

závažia

LH-T55

0-55%

0,2%

3S

52x44x154


O spoločnosti Brix

Brix meter sa používa na rýchle stanovenie koncentrácie alebo indexu lomu roztokov obsahujúcich cukor a iných roztokov bez cukru. Široko sa používa v cukre, potravinárstve, nápojoch a ďalších priemyselných odvetviach a poľnohospodárskej výrobe a vedeckom výskume. Použiteľné na meranie koncentrácie rôznych omáčok (ochucovadiel), ako je sójová omáčka, paradajková omáčka atď., Vhodné na meranie obsahu cukru vo výrobkoch s vyšším obsahom cukru, ako je džem, cukor, tekutý cukor atď., Vhodné pre výrobná línia ovocnej šťavy, osviežujúce nápoje a nápoje z kyseliny uhličitej, riadenie kvality, kontrola pred expedíciou atď., vhodné pre proces od pestovania ovocia po predaj, môže sa použiť na určenie presného času zberu, na klasifikáciu sladkosti. Okrem toho sa v širokej miere uplatnilo aj stanovenie koncentrácie buničiny v textilnom priemysle.

Prenosný refraktometer Brix

O nás

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, dusík amoniak, celkový fosfor, integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor COD, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí.

Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!


Hot Tags: prenosný refraktorometer brix, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť