Nový refraktometer Brix

Funkcia 1. Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením; 2. Dizajn tieniaceho krytu, ktorý sa nebojí silného svetla, lepšia stabilita opakovateľnosti; 3. vstavaná nabíjateľná batéria, aby sa zabránilo častej výmene; 4. magnetická metóda nabíjania, špičková atmosféra; 5, kompatibilný s dotykovou obrazovkou, tlačidlami, funkciou duálnej detekcie; 6, vyššia vodotesná hladina, nebojí sa vody, ľahko sa čistí;
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

nový refraktometer brix digitálny refraktorometer

new-Brix-refraktometrom

Digitálny refraktometer LH-T55 je vysoko presný optický prístroj navrhnutý na princípe, že rôzne kvapaliny majú rôzne indexy lomu. Má vlastnosti krásneho vzhľadu, pohodlného prenášania, ľahkej obsluhy, rýchlej detekcie a presných výsledkov. Musíte mať prácu. Rýchlo zistite obsah cukru v ovocí, zelenine, čerstvo vylisovaných šťavách, nápojoch, potravinárskom priemysle a mede.


nový refraktometer brix

parameter

Model č

Rozsah merania

presnosť

Čas testovania

závažia

LH-T55

0-55%

0,2%

3S

52x44x154


nový refraktometer brix

O spoločnosti Brix

Brix meter sa používa na rýchle stanovenie koncentrácie alebo indexu lomu roztokov obsahujúcich cukor a iných roztokov bez cukru. Široko sa používa v cukre, potravinárstve, nápojoch a ďalších priemyselných odvetviach a poľnohospodárskej výrobe a vedeckom výskume. Použiteľné na meranie koncentrácie rôznych omáčok (ochucovadiel), ako je sójová omáčka, paradajková omáčka atď., Vhodné na meranie obsahu cukru vo výrobkoch s vyšším obsahom cukru, ako je džem, cukor, tekutý cukor atď., Vhodné pre výrobná línia ovocnej šťavy, osviežujúce nápoje a nápoje z kyseliny uhličitej, riadenie kvality, kontrola pred expedíciou atď., vhodné pre proces od pestovania ovocia po predaj, môže sa použiť na určenie presného času zberu, na klasifikáciu sladkosti. Okrem toho sa v širokej miere uplatnilo aj stanovenie koncentrácie buničiny v textilnom priemysle.


Hot Tags: nový refraktometer brix, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť